SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DRUGI CYKL(potrzebna pomoc)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1159

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2902
Witam,jestem w trakcie pierwszego cyklu (mono+nitroII),ale juz zastanawiam sie nad drugim cyklem, poniewaz chce zaopatrzyc sie w cos dobrego i zebym mial odpowiednio przygotowany fundusz.Zastanawiam sie nad super pump 250 przed treningiem plus cell pump lub green magnitude.Z checia przeczytam wasze propozycje i rady.Dodam tylko ze chcialbym sie zaopatrzyc tak aby wystarczylo mi na dwa cykle po 6 tyg kazdy.
wiek-19
wzrost-175
waga-77
dieta jak najbardziej jest
cel-masa miesniowa.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
SAW + GM, czy starczy na 2x 6tyg - policz sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
rób cykle 8-12 tyg
6 to za krótko
Drugi cykl zrób sobie na pure power/xpand/nitro E. + mono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2902
zapomnialem dodac, ze moj staz to okolo 2 lata.a ostatni cykl skonczylem przed lipcem(cell pump+mono)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
6 tyg - jest si jak jest duzo kreatyny ed lub faza ładowania. Na sobie nie widze iększej różnicy 6 tyg 10g ed czy 8 tyg 10/5.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2902
przyznam, ze teraz to mam metlik.nad SAW w ogole sie nie zastanawialem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1194 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12790
Ja chwale sobie Shotgun + mono/jabłczan (w moim przypadku jabłko)

Pomogłem ? - SoG będzie mile widziany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2902
Postanowilem,ze jeszcze drugi cykl nie bedzie taki "ostry".Sklonie sie ku nitrobolon energizer plus mono.mam nadzieje ze bedzie dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2902
czy lepiej mono zastapic jablkiem? np.treca cm3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1194 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12790
Jak chcesz - Jabłko troche mniej podlewa ale działanie takie samo jak mono
Co miałeś na myśli mówiąc "ostry" ?

Pomogłem ? - SoG będzie mile widziany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2902
piszac ostry mialem na mysli mocniejsze rzeczy takie jak np.saw
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaką kreatynę ...

Następny temat

Cechy charakterystyczne storm i shock

WHEY premium