SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DRESONATOR PRZYGOTOWANIA DO PP

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 34328

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
fantastycznie, ale chyba forma z czerwca byla lepsza (albo kwestia fotek).

tak btw, niech ktos mi wyjasni, najlepiej sam autor, jak to jest z ta kulturystyka w naszym pieknym kraju. bo widze na forach zawodnikow, ktorzy sa sponsorowani przez swietne firmy, maja mase darmowych supli i pewnie nie tylko a wygladaja w porownaniu z dreso po prostu HOOYOWO. dlaczego o takich ludziach jak dresonator nie jest glosno, a o innych, moim zdaniem duzo gorszych (mniej proporcjonalnych i estetycznych) jest glosno. nie mowie tutaj o starej gwardii, ale o tych mlodszych zawodnikach.

Zmieniony przez - uojciec w dniu 2009-09-05 18:01:42

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 474 Wiek 8 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12406
to tylko w twoim porownaniu, moze sa bardziej fotogeniczni... maja lepsze dojscia, wszystko sie na to przeklada...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Tutaj się również zgodze z uojciec.

Moim zdaniem, SFd jako największe forum sportowe powinno promowac jakoś ich stałych użytkowników, reklama itp.

A tutaj dosyć cicho, niestety...

Dreso całkiem dobrze to wygląda, czekamy na relacje

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
sfd.pl ma zdaje sie srednia sile przebicia jesli chodzi o kulturystyke w Polsce :P

w kazdym razie duzo mniejsza niz np. szare forum ;)

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
Konkretna juz forma, a co to bedzie za pare tygodni

Gratuluje i powodzenia zycze!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 541
Rozmawiałem z Bogiem
P.S fajne syfy na rewersie

Wszyscy mówili że sie nie da, aż przyszedł koleś... i zaczął to robić bo nie wiedział, że się nie da

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 370 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19926
SFD daje ciała po całości niestety, zarabia na takich ludziach jak Dreso i inni a jak oni potrzebują pomocy to kładzie na nich lachę. To nie jest dobra reklama, tak daleko nie zajedziecie.

Do zobaczenia gdzies w Polsce [you]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 308 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5577
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 930 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19248
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DRESONATOR VITALMAX TEAM
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1280 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20627
lysay białko z odrzywki od MP
w kulturystyce jest tak ze jak zrobisz dobra forme pokazesz sie to w najleprzym wypatku poklepia cie po plecach i zrobia zdjecie
Tak jak pisałem wczesniej pisałem do kazdej firmy z suplami na sfd i wsumie nikt mi nieodpisał tylko Vital Max zadeklarował pomoc

HARDCORE STYLE --> VITALMAX

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! [www.atleta.pl] 
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

--- VITALMAX TEAM ---

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czas sie ujawnic...

Następny temat

Czy Widac ze cos cwicze? Prosze o szczerą Wypowiedż :)

WHEY premium