SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DRESONATOR PRZYGOTOWANIA DO PP

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 34326

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Świetnie z ich strony!

Życzę jak najlepszej formy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Dreso jak zwykle, nogi i klatka wymiatają!!!
Doczepiłbym się jedynie do gęstości pleców ale winą tutaj może być kiepskie zdjęcie,zrobione od góry przez co wypłaszczyło być może grubość najszerszych.

Co do sponsorów, to na prawdę jest o nich ciężko i tutaj należą się wyrazy podziękowania oraz szacunku dla Vitalmaxa.Super Dreso,że udało Ci ich się przekonać do siebie, teraz musisz dać z siebie wszystko i udowodnić że było warto.
Ja również miałem to szczęście że TREC NUTRITION zainteresował się moją osobą już dobrych kilka miesięcy temu i od tego czasu mocno mnie wspierają za co jestem im niezwykle wdzięczny.
Mało tego,mistrz polski Tomasz Bobrowski pomaga mi w przygotowaniach i zawsze służy dobrą i fachową radą.
Mam nadzieje że MASZA również conieco i Tobie podpowie, nie ma jak to sprawdzone i fachowe porady starych wyjadaczy.
Pozdro Dreso!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
giszman

ja rozumiem, ze ty jestes zawodnikiem i niejako musisz pisac teksty typu "wyrazy szacunku dla firmy", ale spojrzmy prawdzie w oczy. jestescie za***isci i to firmy powinny wam dziekowac za to, ze wybraliscie ich jako swoich sponsorow. fakt, ze musicie wysylac maile, prosic a potem dziekowac jak za jalmuzne swiadczy o tym jak malo powaznie podchodza do tego sportu polskie firmy. sponsoruja tylko starych wyjadaczy z wieloma sukcesami na kontach, a z tego co wiem ten sponsoring takze jest smiechu warty. moim zdaniem to swiadczy o zlej woli firm, bo na kase i zyski z pewnoscia narzekac nie moga.

gdzies czytalem o formie takiego sponsoringu i wychodzi na to, ze moi rodzice sa lepszymi sponsorami od wiekszosci polskich firm produkujacych odzywki i suplementy. smiech na sali, nic wiecej.

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 284 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1631
bardzo fajne proporcje

ćwicz ile lubisz-nie niszcz swojego zapału koksami-koks w sporcie to tak jak wibrator w łóżku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
Woooooooooooow ale szerokos mozna wiedziec jakie obwody??

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DRESONATOR VITALMAX TEAM
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1280 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20627
obwody hmm niemam pojecia :)

HARDCORE STYLE --> VITALMAX

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! [www.atleta.pl] 
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

--- VITALMAX TEAM ---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dresonator super sylwetka!!! jak na polskie warunki extra. Jak widze jak pan Andrzej Maszewski cieszy się we własnej rubryce w MD z tego że startował na AC .....w kategorii amatorzy to taki lekki uśmiech na twarzy


Moim zdaniem, SFd jako największe forum sportowe powinno promowac jakoś ich stałych użytkowników, reklama itp.

A tutaj dosyć cicho, niestety...


proponuje jako najwiekszego animala forum sfd zasponsorowac molderdista w pierwszej kolejności

jako przejaw niestrudzonej walki z własną genetyką i życzenia składane w dziale doping odnośnie testosteronu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2338
Witam.
Dreso akurat jestem z Zabrza, kiedy PP? na MOSiR-rze? świetna forma gratuluje...

Ćwicz jak zwierze, zachowuj się jak człowiek...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DRESONATOR VITALMAX TEAM
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1280 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20627


WAGA 88-87 pozdro
musze zrobic jakies foty po treningu te jest po aerobacvh rano :)

HARDCORE STYLE --> VITALMAX

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! [www.atleta.pl] 
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

--- VITALMAX TEAM ---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
mistrzostwo świata

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czas sie ujawnic...

Następny temat

Czy Widac ze cos cwicze? Prosze o szczerą Wypowiedż :)

WHEY premium