SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DRESONATOR PRZYGOTOWANIA DO PP

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 34324

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 385 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10577
Twoja forma to marzenie wielu chłopaków z siłki, weź to sobie do serca a tak na poważnie to extra! gratuluję! naprawdę aż tak ciężko z kasą? Zbierali już na testy białka, może zbierzmy coś na start Dreso~?

'Per spera ad astra.
Przez cierpienia do gwiazd.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
panowie ja nie widze problemu zeby pomoc chlopakowi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
Pewna strona dt. starcrafta zebrała w ciągu tygodnia czy tam dwóch zebrała prawie 19 000 zł na wysłanie trzech graczy na turniej... Myślę, że na SFD też dałoby radę zebrać jakaś sumę dla dresonatora.

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Wieczorem zalozony bedzie temat odnosnie dreso wiec powolutku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23953
Dobry pomysł imo

Tak w ogóle, gratulacje dreso
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
mysle, ze to swietny pomysl zalozenie tematu z numerem konta Dresonatora. chetnie wspomoge kolege.

wole jemu niz jakies na charytatywne tematy co rusz wiszace u gory na niewiadomo co i niewiadomo na kogo, ludzi ktorych kompletnie nie znam. a tu chlop z krwi i kosci, w dodatku nie obnosi sie ze swoja osoba i to mi sie podoba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Dokladnie jak kolega Shield pisze.Gadalem juz z Dreso ze mam taka propozycje i czy jest zainteresowany.Powiedzial ze tak o wieczorem da mi numer konta.Jak wroce z roboty to zaloze temat w dopingu bo tam najwiecej osob ktore znamy.Takich ludzi jak on trzeba wspierac skoro polski sport nie daje im szans.
dla zainteresowanych :
https://www.sfd.pl/Pomoc_dla_kolegi_DRESONATORA-t541332.html#post4

Zmieniony przez - Joy w dniu 2009-10-29 22:38:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 899 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9988
Ludzie jest nas tyle osób na forum ze każdy powinien koledze wpłacić parę groszy, niesamowita forma....

Marcin Gandyk zam. w Chorzowie
31 1050 1243 1000 0010 0074 0447


Parę groszy poszło

my tą moc mamy w sobie, mamy w sobie ogień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
trzymamy kciuki za dalsze przygotowania! pare groszy ode mnie tez poszlo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
To mi się podoba wszyscy jak jeden mąż w jak najbardziej słusznym celu . Polak potrafi
No a Dresonator jest tego najlepszym przykładem , jak trza to trza nie ma bólu .

Zmieniony przez - demolub w dniu 2009-10-31 00:02:44

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czas sie ujawnic...

Następny temat

Czy Widac ze cos cwicze? Prosze o szczerą Wypowiedż :)

WHEY premium