SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DO WSZYSTKICH W PYTAJACYCH!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
a co do postepow to bardzo dobre masz i nieprzejmuj sie ze ktos ci niewierzy ... olac lamusow
cwicze dla siebie a nie dla nich
wiec to co robie to dla mnie nie dla nich :>
a to ze niektorzy patrzac na mnie smieja sie ty i 110 pffffffffff a potem sie sami przechwalaja jacy to oni niesa silni ehhh

raz mi utkwilo jak zaczolem sie kolesiw smiac w twarz i odeszlem od niego bo niewytrzymalem probowal mi wmoic ze przy idealnych wsyztkich rzeczach mozna max 5kg na rok przytyc ....
no comment


milego
"maly" termitek
let's the 4s be with U

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
ide sie dalej uczyc i potem znow pobredze na forum :PP
napoleon znow atakuje :PPP sasasas


milego
"maly" termitek
let's the 4s be with U

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2212 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9851
BOOGIE KREATYNĘ BIERZ RANO 0.7g NA KARZDE 10 kg CIAŁKA
I WIECZOREM 0.5g NA 10 kg CIAŁKA (PRODUCENT PODAJE ZAWYRZONE ILOŚCI)
www.tyu.prv.pl 

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
OK Podbije troche posta,bo powoli spada,a on musi byc na 1 miejscu

Jak ktos zobaczy,ze spada to niech klika

--====--


Cichy
Figa


--====--

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1218 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13603
Termit strzelam w ciemno, ze ten co Ci pomogl to byl Mawashi

"Doskonałość tak samo nie jest nam dostępna jak nieskończoność"

"Doskonałość tak samo nie jest nam dostępna jak nieskończoność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
nie to nie ten akurat to byl ktos inny :>
ale blisko wiele wspolnego maja ze soba :)P


milego
"maly" termitek
let's the 4s be with U

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1218 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13603
dobra nie bede strzelal, bo sie na mnie obrazi ta osoba (moglbym jeszcze obstawic atomica, kaina, borute i fightera)

"Doskonałość tak samo nie jest nam dostępna jak nieskończoność"

"Doskonałość tak samo nie jest nam dostępna jak nieskończoność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Popieram Twoja inicjatywe Kain i zgadzam sie w 100 %. Uwazam jednak ze takie info powinno sie pojawiac tlustym drukiem zaraz po rejestracji i dobrze byloby zworocic sie z ta sprawa do Mateo. Z drugiej strony pamietam siebie kilka lat temu jak wszystko stanowilo dla mnie czarna magie i rezygnowalem z cwiczen na silowni tylko dlatego ze: cwiczenia trzeba bylo wiedziac jak wykonywac,ile,kiedy,co jesc,w jakich ilosciach do tego jakies suplementy ktorych nie wiedzialem czy traktowac jak sterydy ktorych sie balem i do tego nie wiedzialem czy jak bede biegal to beda efekty itp. itd. Nie trafilem jednak na forum (niestety lub na szczescie ) Tylko znalazlem kilka fachowych ksiazek po ktorych bylem nieskonczenie wiele razy bardziej madry ( bo kazda liczba jest nieskonczenie wiele razy wieksza od zera ) Dalej jednak nie mialem pojecia jak ma to wygladac w praktyce bowiem takie gotowanie samemu sobie i cwiczenie po 4 razy w tygodniu z dokladnoscia szwajcarskiego zegarka wydawalo mi sie szalenie trudnie i wrecz niewykonalne. Wtedy dotarlem do kilku ludzi ktorzy sie tym zajmuja i oni powoli "wdrazali" mnie w zagadnienie. Calosc jednak zweryfikowalo pare lat doswiadczenia w branzy. Na kazdego dzialaja boiem inne rzeczy w inny sposob i slepo powielajac mistrzow mozemy sie szybko zrujnowac.
Biorac wszystkie te rzeczy pod uwage, nie dziwie sie ludziom ze pytaja nawet o najprostsze rzeczy. Info w gazetach jest nie precyzyjne a my takze nie zawsze udzielamy informacji w sposob "user friendly" traktujac pewne rzeczy jako oczywiste, ktore dla kogos kto NIGDY z ta tematyka sie nie zetknal oczywiste wcale nie sa. Apeluje wiec o cierpliwosc, bo bez takich glow jak Wy drodzy fachwcy to forum nie mialoby szans istnienia.

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja również apeluję do znawców aby zbyt łatwo nie odsyłali do archiwum, które jest pełne sprzecznych informacji nawet na najbardziej wydawałoby się oczywiste tematy. Niech będzie tu przykładem osławione dawkowanie kreatyny (ulubiony temat Coolbarta hehe), które w zależnosci od piszącego waha się od 1 do 20 g dziennie (dane z postów wyłącznie autorstwa "pogrubionych" i "redów"). Czy uważacie że z takiej informacji skorzysta początkujący? Ja kierowalbym sie liczba przeczytanych artykulow pytajacego - jesli ma malo znaczy sie leń , jesli duzo - naprawde sie w sfd pogubil i wypada mu pomoc !

Pozdrawiam,
Tyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
fighter ;> odslonil przedemna kurtyne :P


milego
"maly" termitek
let's the 4s be with U

... .. .

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ilosc brzuszkow w jednej serii, ile serii?

Następny temat

DIETA RAZ JESZCZE

WHEY premium