SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIETA do testu PVL

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Witam.

Na wstepie dodam ze dieta ma byc prosta i skuteczna.Tzn jak najmnije czasu przy garach ale za to dostarczenie pelnowartosciowych skladnikow.Do uzupelnienia diety mam Gainera MUTANT MASS i Miesznke Bialek WHEY MAXX. Gainer po treningu 100 - 120gr bialko 3 x dziennie po 30gr.weglowodany chce utrzymac na poziomie 4,5 - 5gr na 1kg masy Ciala bialko w poziomie min 3gr/kg.Tluszcze 1gr na kg masy ciala.



POSILEK I

platki owsiane 120gr
4 jaja (200gr)
Twarog chudy 100gr
oliwa 15gr

POSILEK II

Ryz bialy 100gr
piers z kory 150gr
marchew 100gr
oliwa 20gr

POSILEK III

Ryz bialy 100gr
piers z kory 150gr
marchew 100gr

POSILEK IV

Ryz bialy 100gr
tunczyk z wody 150gr

POSILEK V

Twarog chudy 200gr
oliwa 20gr

UWAGI:
3 x 30gr whey maxx i 100 do 120gr Gainera w ciagu dnia wliczone do ogolnego bilansu.Multipack firmy treck(witaminy) i Super Omega 3.


BIALKA OGOLEM:310gr WEGLOWODANY OGOLEM:389gr TLUSZCZE OGOLEM:95gr


KCAL:3690

Zmieniony przez - Gugcio w dniu 2007-05-09 12:53:25
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
zmien marchew na salate,pomidory,ogorki,kalafiora i brokuly

dozuc orzechow bo sama olwia to za malo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
czemu tak duzo bialka ?

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
tez mi sie ilosc bialka nie podoba:> wywal troche prochu, zostaw bialko z jedzenia
czemu koniecznie bialy ryz??
do tluszczy oprocz orzechow bym wrzucil troche nasyconych, lnianego oleju

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Bialko zostaje na tym poziomie marchew zamienie a orzechow nie dorzucam bo pozim fatu mam tak jak chcialem czyli 1gr/kg do tego mam O3 w kapsach wiec mysle ze ok

EDIT: bialy ryz bo lubie, gotuje sie krocej a mi zalezy na czasie bo mam co robic

Zmieniony przez - Gugcio w dniu 2007-05-09 22:38:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
to po co wrzucasz diete do poprawki??

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Nie wrzucam do poprawki tylko taki wymog przed rozpoczeciem testu po za tym jak by tak kazdy trening mi i diete mi zaczal poprawiac w topicu testowym to nie zabardzo by ty bylo Co do diet i treningow nie jestem teoretykiem a raczej praktykiem.testowalem juz low carb.testowalem juz dety na wyzszym poziomie tluszczy a teraz mam ochote na takie cudo wg mnie ok znam siebie poprostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Uwazam podobnie, zmniejszenie ilosci bialka, dodanie wiekszej ilosci warzyw i troche inne proporcje tluszczow.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
nikt na sile Ci niczego nie bedzie poprawial
imo sa to wazne rzeczy/bledy
a nie bylem sobie popisal, czy Domer
Qaz jak przyjdzie pewnie sie z nami zgodzi

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Fajno ze Mnie rozumiecie bo dla mnie teoria z praktyka nie zawsze idzie w parze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
i znowy ta marchew
odwieczny problem
ja tam jem codziennie
i jakos nie widze niczego zlego w niej

pozdrawiam
zycze powodzenia
test bedzie i tu i tam
czy tylko tu

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do oceny -r edukcja - utrzymanie miesa

Następny temat

Pomoc w ułożeniu diety tylko ci co się znają!

WHEY premium