SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIETA do oceny!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam i proszę ocenić moją diete i jak bedzie trzeba to wprawadzić zmiany.. ćwicze mieśią trenuje na mase . na kilogram masy ciała wypada ok 2,5g białka 5,5gwęgli 1g tłuszczy Dieta robiona w kalkulatorze darthoona(chyba tak sie pisze:) z góry wielki dzienki

1. 7.30 I śniadanie:
ser twarogowy chódy 80g
mleko 0,5% 250g
płatki owsiane 50g
2 10.30-11.30 II śniadanie
chlep żytni razowy 100g
margaryna słoneczna 10g
szynka z piersi kuczaka 40g
sok wileowarzywny 250g
3 14.00- 15.00 I posilek
ryż biały 100g
mieso z piersi indyka 100g
ogórek kwaszony 50g
sok pomarańczowy 250g
4 trening
5II posiłek
WHEY PROTEIN CONCENTRATE 80% 30g
Kasza gryczana 100g
6 kolacja
Chleb żytni razowy 50g
Margaryna "SŁONECZNA" 10g
salami popularne 40g
sok pomarańczowy 200g
7 przed snem
WHEY PROTEIN CONCENTRATE 80% 30g




kukuku
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15962
Wiesz co tak zescie sie teraz uparli na ta serwatke Trwca ale bez przesady moze i ona dobra jest ale nie wzial bym jej na noc mow co chcesz.Bialko tego typu jest dobre od razu po przebudzeniu i np za godzinke normalne sniadanie.Gadalem juz nt temat z kanarkiem i doszlismy do wniosku ze najwarzniejsze jest to by co 2,5-3 godziny uzupelnic bialko w org a z jakich to bedzei zrodej to juz jest prywatna sprawa.A tego ovo to nie mozna tez skreslac bo np na ciebie to nie bedzie dzialac bo organizm bedzie zle to przyjmowal a na drugiego bedzei wiec...Ja wiem po sobie bo kiedys kupilem serwatke b,dobra jakosciawo bo firmy Optimum i np nie zanotowalem po niej jakis super efektow poprostu wszystko szlo normalnie jak po Hi-tecu wiec mowie to zalerzy od poszczegolnego org.A wybralem jej trocje bo 4,5 kg .Pewnie ze serwatka jest lepsza od ovo i z ta przyswajalnosia ale bez przesady...a tak naprawde zadna odrzywka nie zastapi diety i taka jest prawda wiec nie ma co kabinowac

Misiek

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12849
wg mnie dobra ale wyrzuć salami a mleko zastąp tym o obniżonej zawartości laktozy.a i trzymaj sie tej diety bo z mojego doświadczenia wiem że to trudne.

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15962
Chetnie pomoge ale nic nie wiem o Tobie procz tego ze chcesz diete masowa.Podaj jakies dane o sobie waga wzrost bo wg mnie to da diete wymaga jednak poprwki.Ale czekam na opowiedz i zajme sie nia.Jak do wieczora wyslesz to o co Cie prosilem to tak ok 22 powinienes miec odp

Misiek

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam mam 174cm wzrostu i 60kg wagi ćwicze od miesiaca. 15lat i ćwicze miuesiac.

kukuku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12849
masz troche niedowagi ale jesteś młody wiec nie ma co dumać.zwiększ przede wszystkim ilość weglowodanów . do śniadania dodaj banana i jeszcze 2 wciągu dnia.zaopatrz sie w odżywke carbo i spożywaj bezpośrednio po treningu i jak chcesz to chwile przed.jak mówiłem wywal salami bo ma dużo tluszczów zwierzecych i mleko zamień na nisko laktozowe.ogólnie jest dobrze ale nie sądze że dzień w dzień bedziesz to jesć i np. nie wypijesz gdzieś jakiegoś alkoholu czy nie zjesz pizzy albo kebaba.pamietaj jesteś jeszcze młody wszystko przed tobą.wyrób podstawy a potem wez ostro sie za siebie

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15962
1. 7.30 I śniadanie:
ser twarogowy chódy 80g
mleko 0,5% 250g
płatki owsiane 50g TU DAJ 100 G NA WODZIE I NP PUSZKE TUNCZYKA W WODZIE.nATOMIAST JEZELI PASUJE cI TAKI POSILEK PLATKI Z TWAROGIEM TO WEZ PRZYNAJMNIEJ ZE 130 G TWAROGU MLEKO NIE POTRZEBNE
2 10.30-11.30 II śniadanie
chlep żytni razowy 100g TU 120 G
margaryna słoneczna 10g
szynka z piersi kuczaka 40g TU DAJ ZE OK 120 G
sok wileowarzywny 250g
3 14.00- 15.00 I posilek
ryż biały 100g
mieso z piersi indyka 100g JEZELI TO JEST INDYK WEZ 150 G JEZELI KURCZAK TO 120
ogórek kwaszony 50g
sok pomarańczowy 250g JAK JUZ BARDZO CHCESZ SOK TO WEZ TROCHE NA TRENING (JABLKOWEGO )POMOZE CI W NIM
4 trening
5II posiłek
WHEY PROTEIN CONCENTRATE 80% 30g BIALKO POTRENINGOWE POWINNO BYC VBIALKIEM DLUGO WCHLANIAJACYM SIE POLECAM 170 G PIERSI Z KURCZAKA LUB 170 G TWAROZKU TYLKO WTEDY ZAMIAST TWAROZKU NA SNIADANIE WEZ TUNCZYKA
Kasza gryczana 100g
6 kolacja
Chleb żytni razowy 50g JESTES CHUDY TU DAJ -100 G
Margaryna "SŁONECZNA" 10g
salami popularne 40g WYWAL ZA DUZO TLUSZCZU NA WIECZOR POLECAM BIALKA JAJ ZOK 8 POLOWEK LUB PIESR Z KURCZAKA LUB SZYNKE Z KURCZAKA
sok pomarańczowy 200g TO WYWAL NIEPOTRZEBNY CUKIER NA NOC
7 przed snem
WHEY PROTEIN CONCENTRATE 80% 30g TO SIE SZYBKO WCHLANIA WEZ BIALKA JAJ JEZELI W POPRZEDNIM POSILKU NI JADLES A JEZELI JUZ KUPILES TEN KONCENTRAT TO POPIJAJ GO ZE 2 RAZY W CIAGU DNIA



Misiek

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Misiek jeszcze nie kupiłem żadnej odzywki a jaką bys mi polecił taką dobrą białkową i nie drogą..

kukuku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no tak żebym nie musiał tyle jeśc tylko bym białeczko na lepszy sen se szczelił i po treningu

kukuku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12849
jedno z najlepszych jak i nienajlepszych to serwatka TRECA .może też być np. hi tec protein albo extensor.nie polecam olimpu bo na tym żle wyjdziesz.

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale ciastuś wyżej pisze że to treca jest lipne bo sie szybko wchłania. Co o tym ssądzisz??


kukuku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12849
owszem izolat bardzo szybko ale to jego zadanie natomiast serwatka i to treca to już inna bajka.bv ma chyba 104 a izolat 160 .wchłanianie jest takie jakie powinno być i nie w takej cenie lepszego białka .olimp może sie połechtać w dzyndzelek.stosowałem wiec wiem.

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy kanapki z miodem dobre po treningu ??

Następny temat

Weglowodany

WHEY premium