SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czym zastapic platki owsiane?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 899

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2235 Napisanych postów 12665 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170923
Jem owsianke zawsze rano a raczej staram sie juz jej nie jesc,
problem polega na tym ze po paru dniach mam takie jakies wzdecia czy cos takiego, spompowany brzuch i nie jest to zbyt komfortowe, gazy tez czestsze i bardziej dokuczliwe ;)

Brak podpisu

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1246 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36395
może delikatnie rozgotowany ryż?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 636 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27194
omlet, jajecznica

Pomogłem? PRZYZNAJ SOGA :D !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2037 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17417
Według mnie omlet jest najsmaczniejszą opcją. Moze tez być jakaś jajecznica z pieczywem ciemnym tak jak kolega wyzej wspomniał ,bądź płatki ryżowy które takze uważam za ciekawą opcje .

Jak pomogłem to podziękuj . !
Jak nie to pytaj .!

" Madrym jest ten ktory umie przyznac sie do własnej głupoty"



TEST FITMAX Fire Fit podsumowanie str.6 : http://www.sfd.pl/TEST_Fire_Fit__Cyborg69-t860618.html?pow=tak&userid=304292#post5.

http://www.sfd.pl/Cyborg69_,_będzie_sie_działo_!_-t948969.html - MÓJ DZIENNIK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Na poczatek skup sie na tym dlaczego masz te problemy. Byc moze wynika to ze zlego przygotowania posilku lub dodatku do niego czegos.

Zrob sobie platki owsiane/zytnie/jeczmienne/orkiszowe zalewajac je na wieczor szklanka wody. Rano powinny byc miekkie i gotowe do spozycia. Byc moze wczesniej jadles zbyt twarde z powodu ktorkiej obrobki. Jezeli to nie pomoze to wywal z teog posilku mleko.

Z drugiej strony masz wiele innych zrodel weglowodanow, jak makarony, ryze, inne platki zbozowe, kasze, pieczywo.

Zmieniony przez - domer w dniu 2012-05-10 15:57:23

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak spozywac siemie lniane?

Następny temat

Dieta masowa do oceny

WHEY premium