SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to dobra dieta?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1159

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez domer z działu Odżywianie i Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 642
Mam 16 lat,zaczynam trening 185cm i około 65kg,jestem chudy bardzo i sporządziłem sobie diętę z dużą ilością kalorii do tego trening FBW :)

7:30 mleko 3.2 % z płatkami
9:30 bułka z 2 plasterkami sera gouda do tego szynka jakaś
12:00 połowa zapiekanki+bułka taka sama jak wyżej
14:30 obiad,zalezy od mamy ale dzisiaj przykłądowo,kotlet schabowy i warzywka na patelce z biedronki
16:30mleko 3:2 % z płatkami
18:30 jajecznica z 4 jaj i pomidorami +4 kromki chleba
20:30 2 kanapaki z twarogiem półtłustym
22:30 jakiś słodki batonik,lub czekolada
Proszę o skrupulatne rady które pozwolą mi udoskonalić ten plan,jest to dla mnie cholerne ważne jeśli chcę myśleć o efektach mojego treningu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 642
bardziej ważę około 60kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Czekolada, zapiekanka? Zamiast tych 8 posiłków zrób np. 4-6 porządnych

Wrzuć dietę w ten sposób:

www.sfd.pl/JAK_DODAĆ_ZRZUT_Z_POTRENINGU__NOWA_WERSJA_!_-t969797.html 
1

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 234 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7981
w Twoim wieku i tej wadze dieta to sprawa drugorzędna , zacznij ćwiczyć i chwilowo jedz na co masz ochotę , widać że jesteś ekto i możesz jeść oporowo, niekoniecznie czysto :)


Zmieniony przez - s16 w dniu 2016-05-17 15:28:11
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 198 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2129
Po pierwsze zrób zrzut do dziennika , jeśli masz problem z określeniem gramatury polecam link http://www.ilewazy.pl/duza-bulka-grahamka , dobór jakościowy produktów jest całkiem dobry , ale rozchodzi se tutaj o kalorie dlatego potrzebujemy dokładniejszych informacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czekolada ee? :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
co do grama nie musisz mieć wylioczne ułóz 4-5 posiłków i przedstaw nam je jeszcze raz bo ta dieta do poprawy

tutaj masz cześć skadłników na których mozesz bazować

zadbaj o to aby w kazdym posiłku białko źródło biłka, weglowodany i/lub tłuszcze

Białko:

-wszelkiego rodzaju mięsa(kurczak, kaczka, indyk, wołowina, wieprzowina(świnia należy do bardziej tłustych mięs) ,podroby np. wątróbka z kurczaka czy wieprzowa to ten tańszy zamiennik
- ryby(tuńczyk, morszczuk, dorsz, mintaj itp.),
- jajka,
-twarogi, serki wiejskie,
- odżywka Bałkowa wpc

Węglowodany:

-ryże (parbolied, basmanti, biały, brazowy, dziki, jasminowy itp.)
-kasze (jęczmiena, gryczna, jaglana itp.)
-makarony( bazowałbym jedynie na pełnoziarnistych, orkiszowych, i 100% durum) żadnych zwykłych
-płatki owsiane, płatki jęczmienne, opcjonalnie kukurydziane
-mąki pełnoziarniste, ryżowe, typ 2000, orkiszowe, gryczane(nie jakies takie zwykłe jak pewno w domu używasz)
-chleb/bułki jak jesz to najlepiej jakis pełnoziarnisty, te białe się do niczego nie nadają
-ziemniaki też mogą być powiedzmy jak już to po treningu tylko pamiętaj że żeby np. było tyle wartości odżywczych co ze 100g ryżu, trzeba zjesc około 500g ziemniaków

Tłuszcze:


- jajka(żółtka),
-tłuste mięsa i ryby,
- orzechy,
-wiórki kokosowe,
-oliwa z oliwek,
- olej lniany,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 926
Czekolada jedynie gorzka i to na kilka kostek, a nie całą :p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cukry po treningu

Następny temat

booster wzrostu - warty uwagi ?

WHEY premium