SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy są jakieś suplementy na testosteron?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4310

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
Staram się coś robić, biegam, ćwiczę hantlami triceps i biceps, i nawet widzę postępy, na początku ( miesiąc temu) ani jednej pompki nie robił, teraz robię 10 pompek, nie piję żadnych słodzonych napoi, tylko woda mineralna i zielona herbata bez cuku, jem mniej i zdrowiej. Nie widzę żadnych efektów jeśli chodzi o wygląd, może coś źle robię. Niedługo zacznę chodzić na siłownię, ale z takim wyglądem jaki mam teraz się wstydzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
Dojście do 115 w klatce? O takim czymś to ja pośnić mogę, nie umiem się nawet 1 raz podciągnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 212 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1482
zacznij liczyć kcal nie wiesz jak ? jest wiele filmików na forum czy yt , teść w wieku 15 pozdrawiam a w wieku 20 lat chcesz chodzić z siwa głową :)? idź na siłownie przetrwaj 3 miesiące nie zdarzysz się ogarnąć a już po tym czasie efekt będziesz widział i będziesz chciał więcej a tak wgl jakiekolwiek suplementy byś chciał nie mówiąc o dopingu możesz i tak brać coś po 3 msc na siłowni pozdrawiam nie narzekaj tylko działaj
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
Dzięki za normalną odpowiedź bez oceniania, w każdym razie nie zależy mi na włosach, wolę w wieku 20 lat mieć siwe włosy bądź w ogóle ich nie mieć, niż damską sylwetkę. Rok pochodzę na siłownię na sucho, zobaczę efekty. Dzięki.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Remik7 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 212 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1482
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
Pomyślę o tym, jeśli po roku uczęszczania na siłownię nie nabiorę męskiej postawy. A jeżeli mam prawidłową ilość testosteronu to ją nabiorę....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
Ale raczej pójdę do endrykologa i on to wszystko ustali, sam nie wiem co robić...
...
Napisał(a)
Usunięty przez Remik7 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 212 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1482
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
Mam problemy fizyczne i psychiczne, nie wiem ile to zniosę, jedyny ratunek dla mojej zj**anej psychiki to męska sylwetka, i nie pytaj dlaczego, bo wiem że to dziwnie brzmi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
zacznij układać diete i skoncz się nad sobą użalać


Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2015-11-04 13:04:09
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

21 lat i cienki jak bolek

Następny temat

dzienniki - wyniki - bez paniki - bo mamy - bonusiki

WHEY premium