SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy pierś z kurczaka jest dobra jako posiłek na noc?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 195 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1044
Witam.
Jak w temacie, czy pierś jest dobra na ostatni posiłek przed snem, bo coś mi się wydaje, że jest to białko szybciej wchłanialne niż np. twarożek?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 195 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1044
Zrobie tak że po treningu wypije odżywkę i zjem banana a po 40min zjem w domu ryż, a na noc ten twarożek, bo nie widze dla siebie innego rozwiązania.
Dzięki wszystkim za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 363 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7739
jest dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15588
moim zdaniem nie jest dobrym posiłkiem, mięcho jest ciężko strawne daj jednak twaróg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 363 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7739
mozesz dac smialo bedzie ci sie uwalnialo dluzszy czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
moze byc dodasz oliwe i bedzie gi tylko pamietaj j/w kowal napisal moze ci byc ciezko na zoladku ale stestuj to sie przekonasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 195 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1044
A mam jeszcze pytanie odnośnie węglowodanów po treningu. Zastanawiam się czy 30-40min po treningu jedząc ryż w domu to jest za późno na uzupełnienie węgli? Czy np pijąc carbo bezpośrednio po treningu może zastąpić ryż, bo chyba to troche inne węgle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
zalezy od twoich upodoban od budowy itp.do 40min po treningu wegle!!

daj bezposrednio po np.owoc a potem w domu posilek i bedzie git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
carbo pijesz od razu po treningu, 30-40 minut po treningu jesz pełnowartościowy posiłek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 195 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1044
Ok, tylko ja mam dylemat bo nie wiem jak rozłorzyć sobie białko i węgle po treningu. Kończe go ok 20.00 i zamierzam pić odżywkę białkową bezpośrednio po, tylko czy
1. pić ją razem z carbo a po 40min zjeść sam ryż?
2. pić ją razem z ryżem (opcja zmiksowana)?
3. pić samą odżywkę a po 40 min zjeść sam ryż?

Dodam tylko, że ok 21.30 zamierzam jeś jakieś 30g białka (z twarożku albo z tej piersi) z oliwą na noc, a ok 22.30 idę spać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
jak trening konczysz tak pozno zrobil bym tak

bezposrednio po owoc a potem w domu ryz z miesem

nie ma sensu pic bialka a potem pakowac znowu w siebie bialo

no chyba ze jestes jakis konkretny hlop

Zmieniony przez - koles08 w dniu 2009-03-15 15:13:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 195 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1044
No tak ale po treningu chcę zapodać białko szybko wchłanialne a z posiłku tego nie będe miał. A poza tym jak zjem to białko w domu ok 20.30 (powiedzmy pierś) a za godzine wpakuje na noc 30g białka z twarogu to czy to ma sens?
Przez to, że tak późno mogę tylko chodzić na siłownie nie wiem jak to sobie podzielić?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta- masa ;))

Następny temat

czyszczenie karimaty

WHEY premium