SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy mozna kompletnie wykluczyć węglowodany?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Posiłki na noc i ich omijanie to mit, tak jak ich ilość. Możesz zjeść 5 posiłków, możesz 2 i mogą one być na noc. Mają się zgadzać kalorię.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17724
Kalorie to mniejszy problem w tej kolacji, bardziej mi się nie podoba to, że aż 70g. białka bo tyle na pewno Ci na noc nie potrzeba.
To samo dotyczy obiadu.

Ponadto nie widzę tu żadnych zdrowych tłuszczy ani warzyw / owoców.
Co do ogółu diety to wg mnie kiepska

Just can't stop!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1275
Ok dzieki wielkie.
Znaczy się owoce staram się jeść tylko do pory treningu ale też w niewielkich ilosciach,bo załóżmy jabłko ma 10g węgli i nic więcej, a staram się ograniczyć węgle i ogólnie kalorie do minimum-mam zamiar zrobić redukcję do ok. 10% BF aby usunąc lipo.

Czyli nie ma znaczenia ile kalorii zjem na kolacje jeżeli ogólnie cały dzień nie przekracza mojego bilansu, tak?
Ale z tego powodu codziennie przyjmuję 100% dziennego zapotrzebowania na witaminy i mienrały w tabletkac-więc to się chyba wyrównuje czy niezbyt?
Co do tłuszczy to teraz zamierzam na kolację dorzucić jeszcze codziennie warkocz/zawijańca z lososia wedzonego na kolację-tylko czy to dobry pomysl tyle tłuszczów na noc? A aby uzupełnić resztę zdrowych tłuszczy
A co do tego bialka to czy mozę ono mieć jakiś niekorzystny wplyw w namiernych ilosciach(a tak właściwie to nw moich)oporócz obciążenia nerek.Głównie spożywam je
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Perys, a jaki masz problem z tym, że jak to piszesz AŻ 70g białka ?

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1275
Reszta:
z błonnikeim aby było lepsze trawienie.

I jakby kmtoś mógł mi napisać co,kiedy i w jakich ilościach dodać to będe wdzieczny.

I czy usunąc z rozpiski Vitargo aby wyeliminować jeszcze wegle?
Dodam,ze ćwicze siłowo.

Pozdro

Zmieniony przez - enterus w dniu 2012-10-07 14:03:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Teraz rzuciłem okiem na ten jadłospis bo ma chwilę dłuższą, przecież wręcz fatalnie to wygląda.
Wiejski w takich ilościach ? Poczytaj trochę, weź jakieś mięso/jaja, cokolwiek innego też wrzucaj.
Z tymi nerkami to się nie przejmuj, nie spożywasz bardzo dużo białka, jakieś stare brednie.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1275
No ok dzięki.
Tylko właśnie nie wiem zbytnio co zmienić?
Też wydaje mi się ,ze nie jest najlepszy-tylko czemu?
Zasadniczo wszystkie składniki jakie chce mieć mam.A moim głównym pytaniem jest to czy na takim jadłospisie mogę robić redukcje czy tłuszcz mi się będzie dokładał i zalezy mi na tym aby mięsnie zbytnio nie spadły.
Póki co jestem zadowolny bo czuję lekką rzeżbę,wzrost siły i redukcję i mięsnie jakoś bardzo się nie skurczyly-tylko na wadze niezbyt widze rezultat bo jak już wspomniałem ok. 2 kg/2 tygodnie i się dość chwieje.Tylko nie chce popelnić tego błędu co kiedyś że spadłem 20 kg w 2 miesiące tylko to była absolutna głodówka i mięsnie mi bardzo spadły a tłuszcz chyba wtedy został.

A co do tych serów to czemu nie powinienem ich spożywać w takiej ilosci skoro nie mają dużo węgli,troche tłuszczu(który przy moim celu chyba jest troche wymagany)i dużo bialka-jakbyś mógł to jakoś prosto, fajnie wytłumaczyć to byłoby super.
I ajkbyś mógł mi polecić coś co ma dużo białka,średnio węgli i oidpowiednio tłuszczy to byloby super.

I co ewentualnie zmienić mając w celu redukcje i wzrost mięsni?
Z góry dzięki, SOG

Pozdro

Zmieniony przez - enterus w dniu 2012-10-07 14:22:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Fajnie, też jakbyś trochę poszukał, wykazał inicjatywy i poczytał
Twarogi zawierają sporo laktozy, może ona powodować zatrzymanie wody, nie jest super źródłem białka.
Chodzi o urozmaicenie diety, ma być dużo warzyw, owoców, zdrowych tłuszczy np., orzechy, oliwa, oleje.
Białko dostarczaj z jaj/mięsa i ryb, sery traktowałbym jako dodatki, a już na pewno nie opierał na nich swojego jadłospisu.

Generalnie, jeżeli spadają obwody tam, gdzie powinny (pas), a obwody inne się nie zmieniają i waga także to chyba powinieneś się cieszyć bo to znaczy, że leci tłuszcz, a mięśnie w miarę zostają na swoim miejscu. Waga to żaden wyznacznik, skoro możesz ważyć powiedzmy 2kg mniej, a wyglądać 10razy lepiej lub stracić 15kg, a wyglądać 30razy gorzej.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17724
davidnth
Perys, a jaki masz problem z tym, że jak to piszesz AŻ 70g białka ?


A no taki, że nie jest aż tyle potrzebne w tym posiłku.. Poza tym z tego co widzę w diecie brakuje białka w 2gim posiłku i tam by właśnie można wrzucić zamiast ładować 70g do kolacji.

enertus
bo załóżmy jabłko ma 10g węgli i nic więcej


Nic bardziej mylnego! Jabłko zawiera przede wszystkim : błonnik, witaminy oraz inne wartościowe substancje biologiczne.

Zmieniony przez - perys92 w dniu 2012-10-07 15:02:20

Just can't stop!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
A mi się wydaje, że to nie ma znaczenia. I jakie to ładowania skoro się zgadza z bilansem ? Chyba, że dalej wierzysz w bajki, że 30g białka ma być w jednym posiłku.

' Nie jesteśmy aniołami '

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Korekcja w diecie/treningu.

Następny temat

Co robię żle.

WHEY premium