SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy można jednocześnie redukować tłuszcz i robić masę ? - powrót po 15 latach.

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 5947

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mężczyzna

Wiek

39

Waga

78

Wzrost

176

Cel treningowy

redukcja tkanki tłuszczowej i przybrania kilku kg czystej masy mięśniowej

Staż treningowy na siłowni

1,5 roku ale 15 lat temu

Uprawiane inne sporty

biegania

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

ławeczka ,sztangi proste i łammane, hantelki, dźwignia do tricepsa

Dieta

węglowodany złożone, brązowy ryż, kasza gryczana, ciemny chleb, białko- jajka twaróg, pierś z kurczaka

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Wrzuć całą rozpiskę bo coś czuję że jest lipa :)

"Alpha Male Masix Protein to nowy preparat sportowy zawierający połączenie białek serwatki z białkami sojowymi"-czyli kicha.

Z białek biorąc pod uwagę cena jakość tylko trec whey 100.


Zmieniony przez - krawat w dniu 2016-10-23 12:50:13
1

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
Na początek to doradźcie mi gdzie to zmienić żeby po naciśnięciu klawiszu "enter" kursor przeskakiwał linijkę niżej , anie wysyłał od razu wiadomości ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
No właśnie znów enter i wiadomość poszła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
-Wstaję 4:30 wypijam łyżkę miodu rozrobioną z wodą wieczorem,piję kawę i jem kilka orzechów włoskich, po czym zapijam odżywką białkową , chyba nie jest zła ?
-O 5:00 wychodzę do pracy,
-O 6:20 jem w pracy 100 gr owsianki-musli z rodzynkami orzechami, siemię lnianym itp- zalane mlekiem.
-Między godz. 9-10 godz 4 kroki ciemnego pieczywa i 3-4 jajka.
-Około 12 sałatka brązowy ryż 2/3 paczki czyli ok 70 gr z piersią kurczaka 100 gr trochę fasoli w tym mam.
-O 14:30 obiad w domu z rodziną co żona ugotuje, czasem kotlety schabowe, lub mielone, jakaś zupa itp. ale zawsze do tego kasza gryczana lub ryż brązowy.
-2 godziny po obiedzie trening.
-Po treningu banan + białko z linku wyżej,
-potem prysznic i po ok godzinie kolejny posiłek ciemny chleb 2-3 kromki +jajka, np jajecznica z 4 jaj na tłuszczu kokosowym- on ponoć nie tuczy ?
-Przed snem pół kostki lub więcej (125-150 gr) półtłustego twarogu zalanego jogurtem owocowym
-Przed skoczeniem do łóżka - Kolagen morski zawierający między innymi. 18 aminokwasów

W weekend zdarza się zjeść coś słodkiego, czekolada, wafelek, a nawet wypić jedno- dwa piwa.
Chyba mój kulturystyczny świat hehe się nie zawali jak z rodziną wyskoczę 2 razy w miesiącu na pizzę ?

Rozważałem dokupić jakiegoś bulka, albo batony energetyczne, bo różnie bywa przy 3 dzieci z którymi trzeba jechać na trening i do lekarza. Czasem więc któryś posiłek zawalę z powodu braku czasu i szybki koktajl lub baton pomógłby mi utrzymać tą moją pseudo dietę.

Czekam na krytykę w postaci porady :)



Zmieniony przez - OTTO w dniu 2016-10-23 15:09:11

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2016-10-23 15:54:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jak chcesz przejść do kolejnej liniki w szybkiej wypowiedzi, klikaj, szift + enter.
niepodawaj linków do obcych serwisów
ten sport definition nawet ok ale wolę https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Whey_Protein-opis33284.html ostatnio oba testowąłem pozytywnymi opiniami sport definition to takie sobie, widelcem nie mogłem rozpuścić tego

kazdy tłuszcz nie tuczy, tyjesz od nadwyżki kalorycznej a nie jednego składnika
zalane jogurtem owocowym pod tym produktem się kryje sporo cukru
najlepiej zrzut diety zrobić
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
Co do rozpuszczania odżywki, to moja dobrze się rozpuszcza, mam sitko w szejkierze, a nawet jeśli nie to nie jestem celebrytą i mogę nawet gryźć grudki i może mi strzelać między zębami, dla mnie najważniejsze w białku jest to żeby się wchłonęło i zbudowało mięśnie, nie jestem wymagający. To które mi podrzuciłeś , jest dużo tańsze i jest go 200 gr więcej, więc chyba się skuszę :)

anubis84
j najlepiej zrzut diety zrobić


Nie bardzo rozumiem, a właściwie to nic nie rozumiem :)
Napisałem ile i czego jem, co jeszcze mam zrobić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Zamiast tego ciemnego pieczywa pod wieczor moze dał bym jakas kasze jaglaną. Chodzimi mi zreszta o rozpiske treningową.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Krawat, zaleciało mi Karmowskim jeśli chodzi o tę kaszę jaglaną

A od białka sojowego trzymałbym się z daleka. Miesza w gospodarce hormonalnej.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
rozpisałeś ale co z tego jak nie znamy kaloryczności tej diety, jaki jest podział BTW. 4 kromki pieczywa, kromka kromce nie równa.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
Kroki takie jak w ciemnych pieczywach, czyli kwadratowe.
OD kiedy przerzuciłem się na ciemne pieczywo -pełnoziarniste wystarczają mi 2-3 kromki i jestem najedzony, jasnego jadłem w samej pracy 8 :)

Trening to tak:
poniedziałek:
na klatkę :
1. wyciskanie sztangi 15, 15, 12, 12
2.rozpiętki na poziomo 15, 15 12, i potem brak siły więc kończy się na 10
3.rozpiętki skos tak samo i tym samym ciężarem 9 kg

triceps:
1.wyciskanie francuskie leżąc 12,12,10,8 -brak siły
2.wypychanie hantli trzymając ją pionowo obie rekami zza głowy siedząc, 10,10,8,6 -brak siły
3.prostowanie rąk wzdłuż tułowia, będąc pochylonym do przodu 15,15,12,12 -

wtorek barki
1.żołnierskie wyciskanie 12,12,10,8 -brak siły
2.arnoldki 15,15,12,12
3.unoszenie bokiem 15,15,12,12

środa przerwa

czwartek klatka- triceps

piątek barki
sobota-niedziela przerwa


chcę jeszcze włączyć odwrotne pompki na triceps, ale kombinuje na czym to robić
biceps na razie odpuszczam, skupiam się na tricepsie bo prawie nigdy go nie ćwiczyłem

Jestem po 2 tygodniach ćwiczeń


Zmieniony przez - OTTO w dniu 2016-10-23 22:39:48
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawne FBW?

Następny temat

Czy mam ginekomastie?

WHEY premium