SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy mięśnie biorą się z masy?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema
Mam taki dylemat ,gdyż ja nie mam masy i po prostu ćwiczę pompki ,różne na brzuch,taniec ostro wysiłkowy itp. i nie mam masy a widzę ,że mięśnie są większe cały czas.
A kumpel twierdzi,że mięśnie biorą się z masy i jest teraz trochę utyty ,bo ma gdzieś 175-180 85 kg wagi wpieprza dużo itd.
Więc czy jego teoria jest dobra i czy tak jest na prawdę?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 530 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2545
mięśnie musza mieć nadwyżkę kaloryczna, wtedy będą rosnąc (jeść więcej niż potrzebujesz), poczytaj trochę o dietach na sfd.pl.

Jaki jest najlepszy widok z rana?
-Widok spompowanego ciała!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale to co napisałeś to nie ta odpowiedź jaką bym chciał ,gdyżmożna dostarczać nadwyżkę bez masy.Więc to nie jest odpowiedź na pytanię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46226
masa to zbyt ogólnikowe pojęcie.
prosił bym o troszke większe rozwinięcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 530 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2545
czy chodzi ci o to że cięższej osobie będzie łatwiej rósł biceps a chudej wolniej??

Jaki jest najlepszy widok z rana?
-Widok spompowanego ciała!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sorry jak źle obrałem tę pojęcię.CHodziło mi o to właśnie czy osobie większej masowo łątwiej budować mięśnię?Takiej trochę przy kości też.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6644
No nie zawsze...

Jeśli osoba większa jest porostu duża bo je słodycze, i odżywa sie w McDonaldzie to na pewno bedzie miała mniejsze efekty niż osoba chuda która trzyma michę.


Tak mi się wydaje przynajmniej..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 138 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1209
Ale jeśli osoba większa jest porostu duża bo je wartościowe jadło, je sporo, jest tak zbudowana to zapewne bedzie miała większe efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale wymyślacie...
Czy mógłby się tu wypowiedzieć ktoś z dużym stażem lub na 100% pewna ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zależy od genetyki. Jak ktoś wygląda jak kulturysta z Oświęcimia chociaż je dużo, to jemu wolniej urośnie np. biceps niż komuś, to jest z natury potężny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 92
Jedni mają skłonność do szybkiego przyrostu mięśni, jedni do przyrostu tłuszczu, a jeszcze inni nie mogą osiągnąć ani tego ani tego, więc jeśli jesteś tym z tej trzeciej grupy zacznij się odrzywiać tak, żeby trochę przybrać i dobierz sobie plan na masę i efekty zobaczysz po miesiącu:) jeśli solidnie zapracujesz. Postaraj się nie jeść w fastfoodach ani tego typu jedzenia. jedź więcej białka i chude mięso:) niech rosną mięśnie a nie tłuszcz:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tren na mase do oceny

Następny temat

Aeroby - pytanie

WHEY premium