SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy mój trening jest odpowiedni ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1896

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

17

Waga

72

Wzrost

184

Cel treningowy

Wyrobić kaloryfer klatke i ręcę

Staż treningowy na siłowni

5 miesięcy + pół roku w domu

Uprawiane inne sporty

piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Full osprzęt na siłowni

Dieta

Ograniczam słodyczne i napoje słodzone do zera , staram sięjeść5 posiłków i spełniaćwymagania

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

wole oszczędzać żołądek

Zażywane suplementy

Trec Whey 100% i BCAA Xplode OLIMP
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 890
Cześć, mam 17 lat 184 wzrostu ważę 71 kg i na siłownie chodzę od 2 miesięcy , lecz wcześniej jakieś pół roku temu chodziłem jakieś 3 miesiące na siłownie . Oprócz tego od pół roku intensywnie ćwiczyłęm w domu . Ułożyłem sobie plan treningowy i chce abyście go ocenili .

Poniedziałek:
Brzuch + Klatka + Nogi
Środa:
Biceps + Triceps + Przedramie
Piątek:
Plecy + Barki
Sobota lub niedziela areoby 1 godzine.
Co o tym myślicie ?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Zakładałeś już temat o ile dobrze pamiętam..

Cel treningowy: Wyrobić kaloryfer klatke i ręcę, co to ma być? Po
1. Skupiasz się na całym ciele, ( przy Twoim stażu nie ma priorytetów )
2. Nie masz czego rzeźbić, rzeźba to redukcja.
3. Nie widać Ci mięśni brzucha, bo nie masz ich na tyle wyrobionych aby były one widoczne.( z resztą szpetnie by to wyglądało przy tej wadze )
4. Masa kolego, masa. ( dodatni bilans kaloryczny w diecie )

Te połączenie parti (bo to nie jest plan) nie jest na pewno dla Ciebie. W dodatku trening klatka+plecy to obłęd.

Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc): Ciężary z jakimi trenujesz.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2013-05-06 12:38:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 890
To zdjęcie jest sprzed 2 miesięcy , a wstawiłem je dlatego bo trzeba , pod drugie nie mam połoczonej klatki i pleców . Fakt powinienem na całym ciele sie skupić. A jakie miamy zalecasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 890
a taki plan : Poniedziałek Klatka + Nogi + brzuch , Środa : Biceps , przedramie ,triceps Piątek : Plecy Barki brzuch ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
klata+nogi pomyliłem się

Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc):
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 890
wiem wiem , brzuch mam genialnie rozpisany , i czytałem że brzuch należy ćwiczyć co 2 lub 3 dni w zależności od intensywności , więc gdybym ćwiczył go w poniedziałki i piątki to byłoby chyba okej co nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Ty piszesz o czym innym i ja o czym innym.

Boje się zobaczyć Twój rozpisany plan. Nie układaj sam planów. Po to są gotowce na forum żeby z nich korzystać. Weź etap 3 https://www.sfd.pl/[Art]_Pierwszy_rok_treningów-t906985.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17668
po co chcesz robić trening dzielony? oczywiście można zaczynać od splita - jednak trzeba troszke pojęcia mieć - nie lepiej zacząć od FBW - i j/w rozwijać całe ciało?
https://www.sfd.pl/**SKRÓCONY_PLAN_FBW_DLA_KAŻDEGO_ŚWIEŻAKA!!!!_TYLKO_TU!**-t896268.html
i nic więcej przez najbliższe 3-4 miesiące Ci nie potrzeba - poza oczywiście porządną miską:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 890
ale czy dzieki tym planom tak samo przybiore mase jak na tych moich ? a co sądzicie o kreatynie dla mnie czy za wcześnie ? póki co biore białko treca 100 % i amonokwasy bcaa olimpu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Żadnej kreatyny! Nie myśl o tym.

Skupiaj się na odpowiednim odżywianiu i treningu to wszystko czego potrzebujesz, Twój organizm aż się o to prosi.



Zmieniony przez - dudee w dniu 2013-05-06 13:02:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17668
mase uzyskasz dzięki diecie, trening to tylko bodziec
j/w kreta etc to zbyteczność
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny Split

Następny temat

Kontuzja? Prosze o pomoc.

WHEY premium