SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy kreatyna jest dla mnie szkodliwa?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
a ile masz lat??cwiczysz w domu?na silowni?na jakim sprzecie??jak dlugo juz cwiczysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
czemu piszesz ****a amc po diwe samogloski, jesli to rpzezn nerke jestem w stanie zrozumiec,... ale nie sadze zeby bylo to rpzez nerke...

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
oryginał...


słuchaj, idź do nefrologa i sie zapytaj czy mozesz chodzić na silownie z jedną nerką i odzywiać sie tak jak osoba budująca mięśnie. Być mozę bedzie to zbytnim obciązeniem dla jednej nerki.

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 309
taak jesteem oryginaałeem..

idee teeraz do III kl. od tygoodniaa zacząłeem jeechaać na jakimś konkretnym plaanie a przeed wakacjaami chodziłeem sporadyczniee..;]

ćwicze naa siłoowni..

To co nas dzieli to różnica skali.. ja jestem wielki wy jesteście mali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 978
Tak samo sadze jak fukinhot.

Bez opinii lekarza nie da rady. Jestes mlody i myslisz ze nic ci nie zaszkodzi i chcesz zaszpanowac przed dziewczynami z klasy siegajac po krete bez najmniejszego konkretnego powodu by ja brac gdyz dobra dieta pociagniesz nawet rok bez suppli. Zacznij wybiegac myslami w przyslosc dalsza niz kilka miesiecy, bo jak na zdrowie nie bedziesz uwazal to te dalsze dni beda najprawde ****owe.

Nikt tutaj nie chce ci za kilka miesiecy powiedziec "A nie mowilem..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
wiec wlasciwie jeszcze nic nie cwiczyles.Zapytaj lekarza czy mozesz cwiczyc na silowni.
Co do suplementow to powiem tak,gdy zaczynalem cwiczyc kumpel mi dal kilkanascie tabletek aminokwasow(nie jadlem zadnych suplementow,staralem sie trzymac diete)jadlem po jednej tabletce aminokwasa dziennie i myslalem ze urosne-czy uroslem?
Pewnie ze tak startujac wazylem 75kg po 3miesiacach wazylem 85.Myslisz ze mi cos ta odzywka dała?nie.Wiec jaki moral z tego?Czlowiek w mlodym wieku ma mnostwo testosteronu i organizm nie przyzwyczajony do ciezkich treningow bardzo szybko reaguje-czego skutkiem jest wzrost sily, masy i lepsze samopoczucie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 309
niee rozumieem ciee do czego zmierzasz.. to w końcu mam coś braać czy niee..

leekarkaa mówiłaa że moogee spookojniee ćwiczyyć..

To co nas dzieli to różnica skali.. ja jestem wielki wy jesteście mali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
zmierzam do tego zebyc nie brał nic:)
ewentualnie kup gainera jak jestes bardzo chudy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 309
raaczeej nie właaśniee muszee spaalić brzuszeek...


too kieedy ewentualniee moogee siee za cooś wziąść..??

To co nas dzieli to różnica skali.. ja jestem wielki wy jesteście mali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 384 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6892
Poki idzie na sucho to za nic sie nie bierz a poza ty nie ma co obciazac organizmu. Kreatyna i bialko w nadmiarze moga Ci zaszkodzic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Protein Pure Whey + Dieta

WHEY premium