SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy jusz mozna cwiczyc na silowni??

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8157

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 6529 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39912
oks szefie :p

Początkujący Kucharz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
Siłownie odpuścił bym sobie na twoim miejscu. Z racji tego że twoje stawy/ścięgna jeszcze nie są zbyt mocne i ciągle są w fazie mocnego rozwoju. I nie ma co ich katować ciężkim treningami na siłowni. Z pewnością negatywnie to się odbija za parę lat Zdrowie przed wszystkim

Na siłownie i mocne treningi przyjdzie czasz

Zacznij najpierw od ogólnorozwojówki. Bez ciężarów tylko pod ciężarem swojego ciała. Kolega wyżej podał już namiary na takiego typu plany. Do tego wskazane było by dodać jeszcze w dni nie treningową jakąś dodatkową aktywność fizyczną np piłka nożna, basen, tenis, koszykówka itd

I bardzo ważna rzecz to również sposób odżywiania. Ogranicz lody słodycze, fast foody i takiego typu syf. Zacznij jeść coś konkretnego jak sery, ryby, owsiane, mięso, ryż, dużo warzyw owoców itd. Zajrzyj do działu odżywianie i poczytaj ocb.

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh chodzimy na w-f'ie na siłkę to możesz chybs troszeczke sie tam posiłować zwłaszcza że i trening w domu i w-f jest o tej samej porze('');('');
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2396
moim zdaniem spokojnie mozesz isc na silke .. wiem z doswiadczenia kolegow ze w twoim wieku chodzili i juz dzwigali ciezary..mozesz isc i cwiczyc ale z glowa na samym poczatku bardzo l;eciutko i nieobciazaj kregosłupa bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
siłka w wieku 13 lat to jest błąd i odradzam! to w bardzo dużej większości przypadków się źle skończyć. Znam parę takich przypadków co w takim wieku zaczynali i dziś mówią że źle zrobili że pizgali żelastwem w tym wieku. siadają stawy........


Zdrowie na pierwszym miejscu panowie

Zmieniony przez - pyzaaaa w dniu 2007-11-19 22:20:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
Zajmij sie innymi sportami np. pilka nozna, koszykowka, staka itp. a silke zacznij za minimum rok... (mam nadzieje, ze do tego czasu poprawisz ortografie, bo widze ze masz z tym duzy problem...)

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 119 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5651
Tez z doświadczenia wiem, ze ludzie którzy wczesniej zaczynali trening na siłowni żle skonczyli :]
Teraz było by nawet wskazane jak być robił brzuszki,pompki,chodził na basen i pływał i podciągał się na drązku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 621 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8580
oczywiscie ze niemozesz.

poco ci pozniej problemy w przyszlosci?oszczedzaj stawy. nie obciazaj kregoslupa cwiczeniami silowymi. teraz zajmnij sie sportami ogolnorozwojowymi, za jakis rok zacznij cwiczenia domatora, rob przez jakies dwa lata a gdy bedziesz mial minimum 16/17 lat mozesz isc na silke. z pewnoscia bardzo szybko dognisz kolegow ktorzy zaczeli w wieku 13 czy 8 lat ;P

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 114
czesc witam mam sprawe cwicze od 3 miesiecy na silowni teraz cwicze w domu na lawce mam pytanie czy moge codzienie robic cwiczenia na klatke??? nie spali mi sie??? ona odpiszczie szybko z gury dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3520
Nie rob codziennie. Rob wg rospiski jaka masz ACT/FBW/split.
Kolo 10-12 serii tygodniowo


Zmieniony przez - _Grizzly_ w dniu 2008-02-15 22:46:05
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moja dziwna klata- fotki

Następny temat

Przerwy i obwody

WHEY premium