SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy jest sens dorzucić ECA na cyklu masowym ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 674 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27114
Witam. Aktualnie ćwiczę na masę. Jednak chciałbym dorzucić dwa razy w tygodniu aeroby i efke w celu kontroli brzucha. czy jest sens dalej trzymac dietę na masę i brać efke ? Czy jeżeli już chce ją dorzucić to zmienić trening i dietę ? A może w moim wypadku lepszy będzie clean. Dodam tylko, że z cleanem styczności nie miałem, a tylko potężne dawki efki mnie pobudzały.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 148 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1882
Nie no wtedy nie miałem jeszcze takiej wiedzy i przygotowywałem się do zawodów w ławce i zaczynałem dostawać depresji żę biorąc 2 g teścia 80 mg metki i i 800 deki robiła mi się krata na brzuchu a chciałem zalać się na niedźwiedzia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699788
za mało informacji podajesz
wstaw ankietę i napisz dokładnie o co Ci chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 674 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27114
1. WIEK: 20
2. WAGA: 86
3. WZROST: 176
4. WYMIARY:
-biceps: 41
5. STAŻ NA SIŁOWNI: ok. 2 lata ciągłych treningów
6. DIETA: masowa
-białko: 2,1g/kg
-węglowodany: 3,9g/kg
-tłuszcz: 1,1g/kg
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8. TRENING: masowy
9. CEL CYKLU: dalej kontynuować masę, ale dodać coś co pozwoli zatrzymać dalsze "otłuszczanie się" lub nawet lekko zredukuje poziom bf o ile istnieje taka mozliwość
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA: ponad rok przerwy od efedryny
11. POZIOM BF%: nie potrafię określić
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): bardzo do tycia
13. STAN ZDROWIA: bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak skłonności do łysienia,włosy gęste, włosy na ciele i zarost delikatny
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 110
-martwy ciąg: nie sprawdzałem
-przysiad: 110kg 10 powtórzeń

Pytanie:
Jestem w trakcie cyklu "masowego". Nie chciałbym zaczynać typowej redukcji, tylko dodać dwa razy w tygodniu aeroby lub HIT i do tego efedryne lub cleana, w celu spalenia tłuszczu. Czy jest sens tak robić bez zmiany diety ?

Zmieniony przez - cichy10001 w dniu 2012-03-25 22:31:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
zostaw to na redukcje,aero wystarczy imo

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 870 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2251
W jakim celu to eca? Jak chcesz lepsza jakosc to dodaj troche , nie za duzo aerobow.

W życiu nie ma nic za darmo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 412 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20370
Badrich czyli ile areo byś sugerował na masie?

dzikuje za pomoc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 674 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27114
ECA w celu kontroli brzucha na masie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3922
Probowalem tak kiedys, nie sprawdzilo sie to u mnie. Na mnie najlepiej dzialaly aeroby na masie systemem 2tyg on i 2 tyg off i tak na przemian, nakrecalem dobrze metabolizm, wiecej jadlem i jezeli pojdzie czysta micha to brzuch nie wywali, po masie jakies zejscie z lekka redukcja i bedzie git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 870 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2251
JW bedzie ok.

W życiu nie ma nic za darmo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 148 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1882
od kontroli brzucha to są aeroby i dieta. Nie wiem jak inni ale ja zauważyłem że im większa ilość androgenów tym szybszy metabolizm. gdy brałem 500 mg teścia robiłem ładną masę przy 2 gramach ładnie miałem nakręcony metabolizm i praktycznie co bym nie zjadł to mi paliło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 870 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2251
To zalezy jeszcze czy czysto sie je Wiecej tescia to tez bedzie wieksza retencja a wielu nie potrafi wyciagnac wszytskiego z tak duzej dawki.

W życiu nie ma nic za darmo.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HGH i dobry koks do tego prosze o wypowiedzi

Następny temat

Pomoc przy cyklu :)

WHEY premium