SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy efedryna pomaga w kolarstwie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5223

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 963 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18182
no coz nie musi byc 2 tygodni ale lepiej wez wczesniej i sprawdz jak reagujesz ,wez rower i sprawdz jak wysilek wplywa na ciebie jak jestes na dopalaczu.ogolnie efedyrna daje kopa jak cholera ale teraz korzystam z niejtylko jako pomovc przed areobami bo podczas treningu silowego zabardzo rozkojarzony jestem i ciezko mi sie pilnuje przerw i techniki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a czy ktoś moze zna jakiegoś oklarza ktory stosował efedryne ,albo kogos kto uzywał jej do sportów długodystansowych????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 389 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22061
znam paru kolaze kturzy jom stosowali i niepolecali brac ja od poczatku wyscigu bo bedzie ci sie caly czas dobrze jechalo a na kilkunastu ostatnich kilumetrach niewytrzymasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jak na treningach bede stosował efedryne+kofeina ,a potem na zawodach(na tym maratonie) wogole jej nie wezme tylko samą kofeinę to wtedy bede mial gorszy wynik jak na treningu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
Nie bierz tego na trening.Chcesz cały czas "oszukiwac" organizm?To mozna wziasc tylko na zawody zeby wysrubowac jakis wynik.A to ze weźmiesz na treningu to napewno nie poprawi twoich rezultatow.
Ale weź na jeden czy dwa treningi zeby poprostu zobaczyc jak sie bedziesz czuł.

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
odbrze ze mówisz bo ja juz to wzialem na 4 kolejnych treningach i zauwazyłem ze jakos łatwiej utrzymac wyzsze tetno ,tylko ze brałem tylko dawki 30 mg na kazdy trening w połaczeniu z kofeiną,no i zastanawiam sie czy dalej na tym trenować ,jak to mogłoby wpłynąc na moj organizm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
Spala tłuszcz.Napewno w ten sposob nie poprawisz wydolnosci.A co dalej to nie wiem.

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2749
moge wtrocic pare sluw, bo akurat bralem efedryne i inne tam experymenty robilem. Jeżdze wyczynowo, scigam sie, uprawiam kolarstwo szosowe.
interesuja was moje wnioski?

co wy mi tu imputujecie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak dziekuje ze napisałes ,badzo interesuja mnie twoje wnioski
jesli mozesz to powiedz tez jakie sa legalne odzywki które pomagaja w treningu
i najlepiej tez prosze o wskazowki dotyczące przygotowania do maratonu,jak powinien wygladac moj tygodniowy plan treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2749
na poczotek polecam bardzo strone virtualtrener ( chyba niemożna na forum operować stronami )popatrz takze na Polara i tam w poradach masz dobrze zrobione elemnty treningowe.
Efedryna jest zabroniona, nawet kofeina do pewnego tam stężenia to doping !!.

co wy mi tu imputujecie?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deka

Następny temat

Sumienie

WHEY premium