SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy brać BCAA ?? Proszę o poradę !!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 689 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11502
fruti332
Nooboster pic tylko przed treningami ? Czyli w moim przypadku 3 razy w tyg ? I czy moge spokojnie to laczyc z moja kreatyna ?


NO boster przed treningiem i spokojnie możesz łączyć z kretą

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530
Co do mojej kreatyny mówicie żebym nie patrzył na etykietke tylko ciskac 2x po 5g ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 689 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11502
tak, ale w treningowe w nie treningowe przyjmujesz tylko raz 5g np. rano

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530
Dzieki panowie za porade. Juz zamowilem nooboster zobaczymy jakie beda efekty ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 689 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11502
fruti332
Dzieki panowie za porade. Juz zamowilem nooboster zobaczymy jakie beda efekty ;)


taaa, tylko poczytaj etykietę tego nobostera bo często są to tzw. stacki przedtreningowe i oprócz wszelkiej maści pobudzaczy i bosterów mają też sporo krety nawet i 5g wtedy rezygnujesz z porannej dawki i bierzesz stacka przed treningiem i normalnie krete po

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530
Ok bede pamietal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 517 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4321
bcaa zawsze dobre ja polecam te z olimpu

lubię sogi więc jeśli pomogłem to...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja brałem pierwszy cykl na czczo i po treningu a potem usłyszałem że szkodzi branie na czczo supli i zacząłem brać przed treningiem i po treningu.Wydaję mi się że kreatyna teraz też działa chociaż w tym cyklu tak często nie chodzę do łazienki i tak bardzo nie chcę mi się pić niż wtedy gdy brałem na czczo.To jak to wkońcu jest ?
jaka jest różnica czy wezme krete na czczo,przed tr,po tr a np przed snem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak ktoś ma wrażliwy żołądek to branie supli na czczo moze się odbić delikatnie na zdrowiu, jakieś nudności, bule brzucha

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no właśnie brzuch mnie bolał więc zacząłem jeść przed treningiem i po treningu i już nie boli
ale gorzej teraz działa ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porzadny Booster Testa

Następny temat

Porada na temat cyklu na suplementach z firmy BSN

WHEY premium