SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy biorąc Bold Test przy rzezbie nabiore cos mięcha czy tylko je utrzymam.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3626

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

31

Waga

86

Wzrost

180

Obwód ramienia

44

Obwód klatki

116

Obwód uda

64

Obwód talii

85

Staż na siłowni

14

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

250/300/?

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

1 meta 2 deca mix

Opisz swój plan treningowy

Wtorek: plecy , biceps Czwartek: Nogi i bary sobota: klata triceps przedramie. W dni wolne od treningu biegam 3 razy w tygodniu.

Cel cyklu

Masa i rzezba a wiem ze tak na koksie mozna

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

3 lata

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

?

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Ektomorfik

Stan zdrowia

Dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Od 22 roku zrobily mi sie zakola stopniowo

PPM (podstawowa przemiana materii)

Szybka

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nigdy na rekord niejade bardziej na technike dlatego mam mało kontuzji
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
snake1944
Ok spoko za 4 miesiące zdjęcia wrzuce i pokaże niedowiarkom że na rzezbie idzie robic czystą mase teraz mam większą motywacje dzięki wam bo musze to teraz udowodnić i tak zrobie jak beczie trzeba to stane na głowie o to mi chodziło znalezc motywacje niewirzycie że tak mozna ale ja wierze narazie.

To wrzuć teraz aktualne byśmy mieli jak porównać za 4 miesiące.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 307
Niemasprawy zaraz to zrobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Stwierdzam to co zostało już tutaj stwierdzone. Oczekujesz odpowiedzi, która będzie cię satysfakcjonowała, a nie takiej, która ma w sobie najwięcej prawdy. Nie mogę się z tobą równać, ale wiedziałem odrazu, że chodzi o rekomp, który jest możliwy albo na zerowym bilansie albo przez krótki, początkowy okres redukcyjny po ucięciu 10-15% kalorii aktualnego pułapu, jednak różnica jest bardzo mała. Znam dwie osoby, które zrobiły rekomp - zeszli z BF-em o wiele niżej, a wyglądają na większych chociaż stawiam, że to bardziej kwestia poprawy gęstości mięśnia (jakość), a nie typowe zbudowanie kilku kilogramów. Ten cały DSM jakby nie patrzeć też zrobił rekomp, ale ile mu to zajęło ? Ponad rok, a ty się jak totalny matoł pytasz o coś i czekasz na odpowiedź, której oczekujesz, a nie która ma w sobie najwięcej prawdy.

snake1944
Dlatego założyłem temat bo chciałem kilka opini usłyszeć moglibyscie chociaz mnie podbudowac ze pare kilo pojdzie ze sie fajnie dotne bo ja szukam motywacji a nie dołka


snake1944
Mogliscie tak odrazu juz ja wam udowodnie ze nabiore i sie dotne ale dziękuje o to własnie chodzi dajcie komuś nadzieje


Kwintesencja nie powiem czego.
Tak - rekomp jest możliwy, ale jest to trudna sprawa i już większość ci to tutaj napisała.
Baa, sam go zrobiłem - + 1 cm w bicu i 2 cm w udzie przy spadku 2,5 cm w pasie po pierwszych 2 tyg redukcji. Juhu.
Czuj się zmotywowany

Cya.
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 307
Prosze moja forma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 307
Zdjecie po zmniejszeniu troche niewyrazne a panu wyzej dziekuje za odpowiedz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94752 Napisanych postów 364733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669946
podziel cykl na 2 etapy masa późnej wycinka po co kombinować ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
lodzianin1
podziel cykl na 2 etapy masa późnej wycinka po co kombinować ?
bo on wie lepiej od wszystkich tak wiec czekamy na nastepne zdjecie na koniec cyklu no i to tez by sie przydalo w lepszej pozie


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2016-07-12 15:53:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 307
Zawsze tak dziele ja lubie eksperymentowac jak Larry Scot
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc kumplowi...pct po cyklu

Następny temat

Arimidex a bole stawow i kosci

WHEY premium