SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl Deka + Bold + Test? Zamiana?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 733

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 719 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9862
Siema wszystkim. Pozwolę sobie bez zdędnych ankiet zadaż nurtujące mnie pytanie. Waga 103kg, 172 wzrostu.

Co uważacie o długim cyklu masowym w którym leci:

Test cyp 500 kg e3d
Deka 400mg e3d
Bold 400 mg e3d

Zbadałem testa, testa wolnego- wyniki poza skalą. Zbadałem kortyziol- norma. Zbadałem estradiol - NORMA. I tu zaczyna się zabawa.

Towar jest dobry, tym się nie martwię. Usłyszałem, że podobno jeden z metabolitów boldka może obcinać estro. Co z tym zrobić? Wywalić boldka? Czy zwiększyć dawki testa i deki? SHBG.mam bardzi nisko, mimo, że nie biorę provironu. Nie jestem mocno podlany, siła idzie jak szalona, ale w łapie.ciężko dobić do 45. Chciałbym wykorzystać ten anaglboliczny potencjał estradiolu.

Może dihydroboldenon? On się nadaje do długich? Albo coś ze strony andr0chem, mają towar godny polecenia? U mnie leciał już na tym cyklu.antek, meta, ale efekty "takie sobie". Jeśli chodzi o środki to brałem wszystko, więc jestem otwarty NAWET NA WYWRÓCENIE CYKLU DO GÓRY NOGAMI :)

Najważnieisze - dieta trzymana ;
1. 25 jajek całych + 3 worki ryżu
2. W czasie treningu 3 litry izotonika i po 100g dekstrozy i 100g izolatu
3. 500gn piersi z kurczaka + 3 worki ryżu
4. 250g piersi + 2 worki ryżu.

Dziękuję za każdą.podpowiedź i wskazówkę :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 719 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9862
lodzianin1
Tutaj są jakieś metabolity a nie typowe ia
Weź np exe jest mała grupa ludzi na które działa marginalnie u mnie eq bardzo nie ubijał e2 ale primka już mocno i co najlepsze mega długa odbijała


U mnie sprawa jest dziwna, bo kiedyś przy boldku na cyklu (pytanie jakiej jakości był bold ) miałe e2 w granicy 80. Ba! I to na exemestanie 25mg e3d. Teraz zero eksemestanu, więcej testa i E2 w widełkach. No i uprzedzając domysły, to test i test wolny w badaniach dalej powyżej górnej granicy, bez możliwości dokładnego oznaczenia, pomimo metody rozcieńczania w laboratorium. SHBG za to na niebiesko, a dupy zrobiony Androstendion wyj**any poza skalę. Jakaś mimikra molekularna z testem i stąd ten wynik?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94750 Napisanych postów 364731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669941
Musisz się przekonać z eq Jak na ciebie zadziała w ciemno nie da sie powiedzieć

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 988 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12422
Prolaktyne badałes i morfologie ? Pewnie bold obniża e2 możesz go zmniejszyć na 300 kurczaka wywal daj wołowinę karkówkę baraninę żeberka kurak tłuszczu nie ma dorzuc trochę tłuszczu orzechy włoskie lepiej będziesz rósł policz ile tłuszczu zjadasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94750 Napisanych postów 364731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669941
25 jajek dziennie jadasz?Daj ankietę działu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1970 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69255
Dość spora ilość 25 + 800g ryżu dość proste podejście.... Jak przejadasz to oby tak dalej.
Ja chyba z 4-5 lat jadłe dziennie po 7-12 bo miałem za darmo i wszystko było ok.
Cała morfologia również.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
E-qester
Pozwolę sobie bez zdędnych ankiet


...ankieta jest niezbędna tak sie składa, żeby publika wiedziała z kim ma do czynienia.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 719 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9862
Co do żarcia, to jakimś cudem przejadam, ale mam też na to pateny. Np. Chudą pierś z kurczaka po upieczeniu daję do blendera, dolewa wody, miksuję i wypijam taki krem :p Więcej wody=lepiej, bo szybciej się to wypija :) Zaraz wrzucę ankietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 719 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9862
Wiek - 33
Waga - 102/103
Wzrost - 172
Obwód ramienia - 43,5
Obwód klatki - dawno nie mierzyłem, 120+? Albo więcej
Obwód uda - jak wyżej -> około 70cm
Obwód talii -> jw. -> około 90cm
Staż na siłowni -> 10 lat, z wieloma przerwami
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy) -> 2,5-3g białka, średnio 6-7g węgli i 1,5g tłuszczu / w rozłożeniu tygodniowym
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe -> prop / prop, cyp, bold / bold, master, cyp / teraz pierwszy raz deka, a do tego cyp, bold, wcześniej meta i antek
Opisz swój plan treningowy -> kompletny, mogę wrzucić
Cel cyklu -> masa
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia -> master, cyp, test, 4 lata temu
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej) -> na pewno 20%, chociaż podskórnej mało, głównie wisceralna
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) -> tycia
Stan zdrowia -> bdb
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia -> łysienia
PPM -> równe 2000 kcal
Wyniki siłowe(klatka, martwy, przysiad)- 120, 180/200, 150
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Pewny jesteś tych 20% bf, czy bardziej realny wynik to będzie 25-30% ? Jesteś niski, waga +100, tendencja do tycia/łysienia też coś podpowiada, trening w kratke, cel dalej masa po antku.. Wrzuć poglądowe foto sylwetki.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 493 Na forum 164 dni Przeczytanych tematów 5110
Jak dla mnie wybór środków jak najbardziej ok tylko dosłownie połowa tego przy tym stażu i doświadczeniu z SAA. Gram na pierwsze podejście do deki ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 719 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9862
Główne pytanie brzmi:

1. Czy przy teście i dece bold może zmniejszać przyrosty ze względu na jego metabolit, kóry jest AI?
2. Czy dihydroboldenon ma jak jakąś przewagę nad boldenonem?
3. Jak aktualnie oceniacie jakość środków z Androchemu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Natural niskie lh i fsh wieczne

Następny temat

Poprawa wydolności i siły.

WHEY premium