SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Natural niskie lh i fsh wieczne

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 365

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 728
Pomocy ręce opadają od pół roku walcze z tym chodzę do Endo nfz, kur co chwilę jakieś takie stany depresyjne, to brak libido, aż teraz po przerwe w silowni nie mam siły nie mam mocy nic raz jest raz nie ma. A moja Endo nfz twierdzi że te wyniki na pewno na mnie nie mają wpływu działać. Ostatnio było to samo zapisała mi clomid dostinex powiem wam było dobrze fajnie lh i fsh podeszło wysoko czułem się super odstawiłem nie minął miesiąc i czuję się znów jak kupa. Rezonans przysadki robiony USG jąder robione jest ok. Tylko takie badania zostały zlecone bez żadnych shgb i estro. Co nie zmienia faktu że idąc teraz w grudniu założę się że znów dostane dawkę clomidu który pomoże tylko podczas brania. Bądźmy ludźmi ... Czuję się jak 60 latek i nie piszcie mi że może głowa się zepsuła bo zepsuć to się może nagle telewizor a nie głowa xd..
Na co dokładnie zwrócić uwagę w życiu prywatnym ? Trzymam Miche trzymam makro starań się spać po 7h więcej życie mi nie pozwala trenig 3 razy w tygodniu chodź ostatnio już prawie 1. Pracuje jako operator koparki więc zbytnio nie dostaje w kość nie wiem ale ucisza mi to życie pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15753
No przydałoby się zbadać testoteron wolny i SHBG bo testoteron całkowity nie jest najgorszy więc nic dziwnego że endo nie widzi problemu. Reszty badań ja nie umiem zinterpretowac ale jakieś na pierwszy rzut oka wyniki TSH dziwnie nisko i LH i FSH też faktycznie nisko no ale skoro endo się nic nie dopatrzył to ja nie wiem


Zmieniony przez - Patriotaa w dniu 2023-11-26 23:56:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 669 Napisanych postów 1611 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26584
FSH jest ok. LH trochę co by mogło świadczyc trochę na niewydolnoścv jądrer. SAA było kiedyś? Wrzyc jeszcze SHBG, estrogen I tesosteron cąłkowity. Rozumiem Twoje zirytowanie ale niestety badania mieszczą się w normie i jak na chwilę obecną nie ma wskaząń do TRT. Ile masz lat itp. ANKEITA DZIAŁU.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania

Następny temat

Cykl Deka + Bold + Test? Zamiana?

WHEY premium