SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test+deka+bold

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 968

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Waga

78

Wzrost

177

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

3 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Białko 2,5g/kg Tłuszcz 1g/kg Węgle 6g/kg

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

teść solo i deka

Opisz swój plan treningowy

push pull 4x tydzień

Cel cyklu

Masa siła

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

kilka miesięcy

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

16

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Ektomorfik

Stan zdrowia

Bardzo dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

skłonność do trądziku

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 141 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2421
Cześć,
od dłuższego czasu lecę testa solo (cypionat) w ilości 100mg e4d co daje mi lekko ponad górne widełki był to mostek po ostatnim cyklu cypionat 250mg e4d +deka 200mg d4d nie byłem z niego zadowolony ,efekty nie były takie jakie chciałem i oczekiwałem dlatego zrobiłem sobie leciutki mostek przerwę i chciałbym wskoczyć teraz na cykl . Zrobiłem badania morfologia wątroba hormony wszystko pięknie . Chciałbym zapytać was o zdanie i ewentualną pomoc w zmianie środków. Jak widzicie coś takiego:

1-14 deka 200mg e4d
1-16 cypionat 250mg e4d
1-14 bold 150mg e4d

Nie chce szaleć z dawkami bo wiem ,że organizm dobrze będzie reagował nawet na małych , orali nie mogę dorzucić ponieważ będzie leciał tetrysal 300 przez problemy z trądzikiem . Głównym celem jest dobrej jakości masa oraz siła .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Wydaje sie że mozna tak to zrobic na start, z czasem zmodyfikowac na e3d gdyby byla taka potrzeba.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 141 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2421
Do tematu bolda jestem nowy co kontrolować przy tym cyklu estro prolka wystarczy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12069 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234791
Tak niektóre osoby reagują dość mocno na bolda obniżeniem poziomu estradiolu także tutaj musisz mieć to pod kontrolą, prolaktyny nie powinien w żaden sposób wywalać. Oczywiście ważna również będzie morfologia, hematokryt, ilość czerwonych krwinek hemoglobina żeby również te parametry nie wzrosły zbyt mocno. Tutaj Zadbaj szczególnie o ilość płynów w diecie aby było te 5-6 litrów wody które będą utrzymywały krew odpowiednio nawodnioną żeby zbyt mocno nie zagęszczać poziomu czerwonych krwinek, możesz poczytać o profilaktyce w tym zakresie
2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 145 Wiek 47 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1808
celebi2000
Do tematu bolda jestem nowy co kontrolować przy tym cyklu estro prolka wystarczy ?

Przybijalem bolda,tyle ze znacznie wiecej bo 750mg/week przez ok 20 tygodni, teraz mam problem z morfologia , bold fajny srodek, ale morfologie rujnuje okrutnie, takze kontroliuj to

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/Test+deka+bold_-t1223823.html 

kokos

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
U mnie z kolei hematokryt ok, ale estro zbija bardzo mocno i to było w bardzo małej dawce bo 250/week. To wszystko zależy od danego przypadku. Ale środek dość fajny. Napewno dbaj o nawodnienie i kontroluj hematokryt.


Zmieniony przez - master7711 w dniu 2023-06-28 07:40:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12069 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234791
dokladnie, kazdy tutaj reaguje indywidualnie, jednak wiekszosc faktycznie problemy z krwia predzej czy pozniej ma. Ale sa wyjatki, gdzie hematokryt nie bedzie sie zmienial, czy nie bedzie wplywal boldek na poziom estradiolu. U mnie na estro nie ma kompletnie wplywu, ale hematokryt nieco po dupie dostaje. Jak zwykle tutaj trzeba sie badac i opierać wszystko na tym, co zobaczymy w wynikach krwi:) tak wiec tutaj musimy sie przyzwyczaic do tego, ze laboratorium bedzie naszym czestym punktem na mapie, jak juz bawimy sie w poprawianie matki natury%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 141 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2421
Jak już tutaj jest temat to dopytam was jaka firmę wybrać mam do wyboru androchem ions panax monster vertex

I dziękuje bardzo za odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 141 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2421
Czy może zamiast bolda wrzucić dhb?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Nie znam monstera a reszta good. Co do dhb to był boom swego czasu, osobiście nie brałem, ale opinie raczej pozytywne przy czym podobno bolesny, zdarzają się stany zapalne itp. I z tego co pamiętam to tam chyba krótki okres półtrwania. Ja bym sobie jednak bolda brał. Też zależy pod jaki cel i jak zareagujesz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy DHB uwala Wam E2 podobnie jak boldenone?

Następny temat

testosteron a lotnisko

WHEY premium