SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

testosteron a lotnisko

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 858

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 842
siemka, tutaj chyba najlepiej pytać, jeśli to zły dział, albo padały już takie pytania to sorry, nie mogłem znaleźć konkretnej odpowiedzi

wyjeżdżam służbowo na Maltę, jestem już ponad rok na cyklu solo test, wyjazd dość spontaniczny, nie ma czasu na poprawne PCT.. czy lecąc Wizzairem mogę normalnie spakować kilka vialów undergroundowego Testa, czy może być z tego problem? Ktoś ma jakieś mniejsze lub większe doświadczenie w temacie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 102 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2396
A na ile lecisz ?
Ja Np rok temu leciałem na dwa tygodnie do Tajlandii,to po porostu wzialem większa dawkę przed wylotem,a długi estr i tak długo przecież w obiegu jest;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 289
U mnie raz znaleźli na lotnisku w Izraelu.. miałem że sobą 2 flaszki cypionatu androchem to tylko się na mnie popatrzyli i uśmiechnęli, ale myślę że to jest sprawa indywidualna i raczej skorzystałbym z rady Szmitka21, bo nigdy nie wiadomo na kogo trafisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 20 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 597
zawsze jak latalem to wrzucalem towar do bagazu rejestrowanego. ampy, viale, igly, strzykawki, tabsy. nigdy nie mialem problemu z tym. podreczny bagaz bym odradzal
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 842
Szmitek21
A na ile lecisz ?
Ja Np rok temu leciałem na dwa tygodnie do Tajlandii,to po porostu wzialem większa dawkę przed wylotem,a długi estr i tak długo przecież w obiegu jest;)


na rok czasu, stąd problem :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 102 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2396
coles
Szmitek21
A na ile lecisz ?
Ja Np rok temu leciałem na dwa tygodnie do Tajlandii,to po porostu wzialem większa dawkę przed wylotem,a długi estr i tak długo przecież w obiegu jest;)


na rok czasu, stąd problem :/


To wyślij sobie przed wyjazdem paczkę na tamten adres
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 145 Wiek 47 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1808
w maju lecielem do Indii przez niemcy na 2 miechy z lufthansy , bralem bolda, mastera, wino, tescia do tego mase innych lekow p bolowych ,na zatrucie itd . Wszystko w duzej torbie zapakowalem do bagazu glownego (nie pakuj czasem tego do podrecznego ). wrocilem niedawno z zapasem 30 amp aptecznego enana i 2 pakami hcg. Nikt sie nie doczepil , wszystkie tematy przewiozlem bezproblemowo.Balem sie przed wylotem troche i zadzwonilem do przewoznika ,powiedzialem ze chce przewiezc sterydy do uzytku wlasnego,powiedzieli ,ze ich leki nie interesuja ,tylko srodki ktore moga doprowadzic do katastrofy na pokladzie. Jesli chodzi o narkotyki to sprawe przekazuja celnikom.
2

kokos

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 145 Wiek 47 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1808
Niezlym pomyslem jest przelanie tescia jak juz tak sie boisz do zdezynfekowanej buteleczki czy buteleczek np po jakims syropie ,wmieszanie jej do masy innych lekow i tez bedzie :)


Zmieniony przez - koks0376 w dniu 2023-06-26 16:24:56

kokos

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 151 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1398
Załaduj w duży bagaż który odprawiwsz i będzie ok. Wiele razy tak robiłem. Raz w podręcznym mi znaleźli i też nic nie było. Zapytali się co to mówię że testosteron, zapytali się czy mam jakieś dokumenty które potwierdzaja że to mój lek, powiedziałem że nie bo nie wiedziałem że jest taki obowiązek po czym oddali i powiedzieli że nie przekracza 100ml więc jest ok. Ale mówię w duży bagaż włóż tam Ci nikt nie będzie grzebał. A w ogóle to radzę Ci sprawdzić czy przypadkiem na Malcie nie kupisz teścia w aptece bez recepty. Ja tam zrobiłem kilka miesiecy temu lecąc do Turcji, wziąłem ze sobą butelkę oczywiście ale więcej dokupiłem sobie w aptece bo tam nie jest na to wymagana recepta, w kilku innych krajach również, sprawdź czy Malta nie należy do jednej z nich. Pzdr
1

Dużo zdrówka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 842
niestety oficjalnie nie należy, ale czytając o korupcji tam myślę, że w rzeczywistości może być inaczej :D

no nic, biorę trzy viale i tabsy do rejestrowanego, a na miejscu będę kombinował - dam znać czy był jakiś problem


Zmieniony przez - coles w dniu 2023-06-28 08:59:23
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test+deka+bold

Następny temat

Przejście z clena na sally

WHEY premium