SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tren-Z + bold + test o ile zwiększyć dawki po kicku?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1367

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

33

Waga

85

Wzrost

172

Obwód ramienia

39

Obwód klatki

118

Obwód uda

62

Obwód talii

87

Staż na siłowni

od 4 lat systematycznie (w sumie 6-7 lat)

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

biało 3 g, węgle 5 g, tłuszcz 1 g (węgle właśnie zwiększyłem, bo przed cyklem było nisko, w razie potrzeby będę jeszcze modyfikował, tłuszczy staram się jak najwięcej)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

pierwszy cykl 1-8 prop+epi; drugi cykl skończony 11 miesięcy temu: 1-15 bold + enan, 1-18 prop, 13-18 h-drol

Opisz swój plan treningowy

5 razy w tygodniu: 1. plecy, 2 klatka, 3 tric+bic, 4 nogi, 5 barki; 4 x w tygodniu po treningu krótkie cardio 12-15 minut

Cel cyklu

sucha masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

1-15 bold + enan, 1-18 prop, 13-18 h-drol (skończony 11 miesięcy temu)

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

ciężko ocenić ale będzie coś koło 12-13%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

ektomorfik

Stan zdrowia

bardzo dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

mała, choć po poprzednim cyklu lekko zakola się powiększyły

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klatka 135 kg; mc 160 kg trzy powtórzenia (ograniczeniem są za słabe dłonie); przysiad 160 kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15947
Witam

Jestem w czwartym tygodniu cyklu:

1-5 Tren-Z 2-3 kaps dziennie (czyli obecnie 30 mg d-zine i 90 mg trenavaru dziennie)
1-5 boldenon 250 mg e3d (583 mg/tydz.)
6-16 boldenon 750-875 mg/tydz.
1-16/17 Omnadren 125 mg e3d (291 mg/tydz.)


Pytanie 1: O ile zwiększyć dawkę bolda po odstawieniu Tren-Z (bold Alpha Pharma)? Rozważam 750 mg/tydz. albo 875 mg/tydz. tylko nie wiem czy 875 mg/tydz. to nie będzie za dużo, bo są różne opinie - na sterydy.net dawkowanie bolda to 400-600 mg/tydz, a inni piszą opinie, że sensowne dawki bolda to powyżej grama/tydz. Z drugiej strony Alpha jest chwalona i niby jest tam przyzwoite stężenie.

Pytanie 2: Czy dawkę testosteronu też trzeba podbić po kicku żeby dalej był progres czy wystarczy zwiększyć boldka? Testosteronu chciałbym możliwe niską dawkę ale taką żeby jednak cykl miał sens (chciałbym ograniczyć retencję wody do minimum).
Jeżeli 291 mg omki na tydzień to za mało to do jakiej wartości zwiększyć i czy lepiej podbić dawkę omki czy na te 12 tygodni po kicku dodać enana? Chodzi o to co da mniejszą retencję wody. Niby od enana mniejsza retencja niż od omki ale nie wiem czy dodanie piątego estru do omki nie spowoduje jednak większej retencji niż taka sama dawka teścia z samego Omnadrenu.

(Omka i enan już kupione dlatego nie rozważam innych estrów.)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Prędzej testa powinieneś podbić niż bolda. Jeżeli chodzi o retencję to możesz dodać jakiś IA, który ograniczy aromatyzację.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15947
KruQ
Prędzej testa powinieneś podbić niż bolda. Jeżeli chodzi o retencję to możesz dodać jakiś IA, który ograniczy aromatyzację.
Dzięki za szybką odpowiedź. W takim razie testa też podbiję.
Pozostaje pytanie czy dawka 875 mg/tydz. bolda Alphy nie będzie za duża w moim przypadku? Może lepiej nie przesadzać i dać 750 mg/tydz.?
No i czy lepiej dodać do omki enana na 12 tygodni czy zwiększyć dawkę omki? Która wersja da mniejszą retencję przy tej samej całkowitej dawce teścia? Jest to w ogóle jakaś różnica?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Podbij omkę. Nie ma żadnej reguły na to, która kombinacja wywoła większą czy mniejszą retencję. Tak jak pisałem, ogarnij sobie jakiś IA, wtedy będziesz mógł trzymać estro w ryzach.
Bolda spokojnie możesz dać taką dawkę.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15947
Może tak być?

1-5 Tren-Z
1-5 boldenon 250 mg e3d (583 mg/tydz.)
6-16 boldenon 375 mg e3d (875 mg/tydz.)
1-16 Omnadren 125 mg e3d (291 mg/tydz.)
6-17 enan 50 mg e3d (116 mg/tydz.)


6 hcg 5 x 1000 jednostek e2d
12 hcg 5 x 1000 jednostek e2d
17-19 hcg 10 x 1000 jednostek e2d

Po kicku tygodniowa dawka teścia w sumie wyniosłaby 408 mg (40% więcej w stosunku do tego co na kicku).
Zastanawiam się jeszcze czy hcg dzielić po 1000 jednostek czy może po 1250 jednostek. Jak wy dzielicie hcg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 355 Napisanych postów 1961 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69021
daj znac jak ten tren z???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15947
zolo333
daj znac jak ten tren z???
Co do Tren-Z to już w drugim tygodniu różni ludzie mówili mi że widać. W wymiarach nie powiem, ale do dzisiaj (27 dzień cyklu) waga wzrosła o 4 - 4,5 kg. Zdecydowanie też poprawa definicji i w trakcie ćwiczeń widać dużo większą waskularyzację. Wyraźny też jest przyrost siły, nie doświadczyłem jeszcze takiego przyrostu siły na żadnym z dwóch poprzednich cykli.
Zaczęły też pobolewać stawy na treningach mimo że stosuję Cissus (Primaforce) i Flexit (Megabol).

PS. Podpowie ktoś czy może być taka rozpiska cyklu jak w poprzednim poście? Jak wszystko przeliczyłem to towaru mi starczy żeby jeszcze bolda i testa przedłużyć o tydzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7579
jaki bold idzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15947
Alpha Pharma
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

16 Tyg test + bold , potem EPI?

Następny temat

Gruczoł sutkowy jego sprawdzanie a poziom estrogenu

Wiecej