SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy biorąc Bold Test przy rzezbie nabiore cos mięcha czy tylko je utrzymam.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3630

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

31

Waga

86

Wzrost

180

Obwód ramienia

44

Obwód klatki

116

Obwód uda

64

Obwód talii

85

Staż na siłowni

14

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

250/300/?

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

1 meta 2 deca mix

Opisz swój plan treningowy

Wtorek: plecy , biceps Czwartek: Nogi i bary sobota: klata triceps przedramie. W dni wolne od treningu biegam 3 razy w tygodniu.

Cel cyklu

Masa i rzezba a wiem ze tak na koksie mozna

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

3 lata

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

?

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Ektomorfik

Stan zdrowia

Dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Od 22 roku zrobily mi sie zakola stopniowo

PPM (podstawowa przemiana materii)

Szybka

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nigdy na rekord niejade bardziej na technike dlatego mam mało kontuzji
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
bold to kosmetyk nie oczekuj po nim za dużo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
przepraszam pomyłka - forma będzie na wypasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 307
Wiem dużo o koksach ale zawsze moge sie od was dowiedziec więcej . Mam urlop mam czas pisac zwykle tego nierobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 307
Wiem wiem czysty twardy mięśień apetyt w kosmodron powolne ale wysokiej jakosci przyrosty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
To "idzie" czy nie "idzie" w końcu



Zmieniony przez - Eltoro_KrK w dniu 2016-07-12 12:42:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 307
To 3 tydzien dopiero bold po 4 sie rozkręca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Spoko nawijaj.


snake1944
Mogliscie tak odrazu juz ja wam udowodnie ze nabiore i sie dotne ale dziękuje o to własnie chodzi dajcie komuś nadzieje



Spoko, relacja / fotorelacja lubimy takie tematy w dziale. Odkręcaj i na bieżąco pisz.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 307
Kolejne pytanie czy paląc tłuszcz zachowam na koksie całe mięsnie niemiejcie mnie za głupka mam marzenia jesli chodzi o kulturystyke dużo wiem, doradzałem kolegą na sucho i mają piękne efekty kazdy cos wiecej wie a u mnie z praktyki koks to nowosc dlatego pytam fachowców.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 307
Z teori o koksie wiem dużo ale mnie interesują efekty jakie mieliscie bolda wybrałem ze względu bezpieczenstwa bo prawie wogole niekonwertuje i znikoma retencja wody tu nic niema ze biore w ciemno ja chce miec cykl zapięty na ostatni guzik dlatego radze sie was fachowców. Niejestem zły ze ktos mnie od 16 latków wyzywa czasami te szczegòłowe odpowiedzi mogą nam pomóc osiągnąc cel.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
ale już udzieliliśmy Ci odpowiedzi na pytania ,to Ty drążysz i zadajesz pytania podważając naszą wiedzę i chcesz uzyskać odpowiedź żeby Ci pasowała
Niestety SAA to nie są cudowne środki ,tutaj trzeba pilnować diety i solidnie trenować .
Antykatabolicznie będą działały ,jednak przy nieprawidłowym odżywianiu również można pozbyć się mięśni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc kumplowi...pct po cyklu

Następny temat

Arimidex a bole stawow i kosci

WHEY premium