SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy Taki Plan Przed Wakacjami Przystoi ?? Ważne

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1197

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43
Witam. Mam tu pewien plan lecz jest to plan który jeśli chodzi o powt. to jest dosyć optymalny jak na dwa latka stażu
Wykonywałem go przez 2 miesiące i nie wiem czy przed wakacjami nie zwiększyć ilości powtórzeń.
Czy opłaca się robić plan na maskę na wakacje ?

Poniedziałek/Czwartek

Klatka/Triceps

Klatka:
- Wyciskanie sztangi płasko 10-8-6-4
- Wyciskanie sztangi skos+ 10-8-6-4
- Wyciskanie sztangi skos- 10-8-6-4 (niby nie mozna robić dolnego z płaską ale mi sie fajnie robi trzy rodzaje )
- Rozpiętki 10-10-10-10 (czasami cwicze sam i nie wyrabiam z dokładanymi ciężarami)

Triceps:
- Wyciskanie francuzkie leżąc 12-10-8-6
- Ściąganie drążka wyc. w dół 12-10-8-6

Wtorek/Piątek

Biceps/Plecy (bicka robie przed plecami ze względu na to że na niego chce przeznaczyć swój power A plecki zawsze kończe jak trzeba )

Biceps:
-Modlitewnik ze szt. łamaną 12-10-8-6
-Uginanie łapek z hantlami<młotkowy> 12-10-8-6 na łapke (zmienne z supinacją co dwa tygodnie i te same powt. )
-Szalone ósemki zmienne z 3x7 co tydzień 1seria pożądna

Plecy:
-Ściąganie drążka wyciągu do klatki 12-10-8-6
Robiłem jeszcze to samo ale do karku ale nie lubie tego ćw. ;/
-Unoszenie szt. do klatki w rogu 12-10-8-6
-Unoszenie hantli do klatki w oparciu kolanem o ławke 12-10-8-6

Środa/Sobota

Braki

Barki:
- Wiciskanie sztangi 90 stopni 12-10-8-6
- Unoszenie rąk w wyproście z hantlami 12-10-8-6 na łapke
(Nie wiem czy da się coś na wyciągu jeszcze dodać ? )
-Podciągam się też na drążku ale jeśli chodzi o to to ciężko mi robić tyle powt ile w planie... Zawsze robie 4 serie i na maxa...

Zmieniony przez - Luthierr w dniu 2009-06-07 15:33:59

Siła Ponad Wszystko

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 736 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7098
Przy podciaganiu na drazku nie pracuja tak bardzo barki, jesli wogole pracuja?
Dlatego nie wiem czemu podciagasz sie w dzien trenowania barkow :D

?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43
Heh.. No bo się kiedyś tak przyjęło i coś sie odzwyczaić nie mogę , ale w inne dni też rekreacyjnie powiedzmy heh że się podciągam :P

Jeszcze jedno
Jeśli to coś pomoże to to są moje "osiągi"

Wyciskanie szt. płasko 130kg
Wyciskanie sztangi 90 stopni 80kg
Na modlitewniku sztangą łamaną 60kg

Jak by ktoś był taki dobry i mi powiedział jakimi ciężarami powinienem robić niektóre ćwiczenia biorąc pod uwagę te dane

Siła Ponad Wszystko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18859
Pracują barki przy podciąganiu tak samo jak wiele innych mięśni.Jeśli zaś chodzi o podciąganie najbardziej na barki to chyba to będzie nachwytem z chwytem na szerokości barków:).Ale ogólnie to podciąganie do klatki w szerokim chwycie się opłaca robić ale podczas treningu pleców raczej:D

Zmieniony przez - GhostRecon w dniu 2009-06-07 15:45:58

Kto pyta, nie błądzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43
Też tak myślę ... A propo planu to jakieś propozycje zmiany ? Bardzo mi zależy... :)

Siła Ponad Wszystko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 586 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28134
Plany w ktorych nie ma nóg nie powinny byc nawet brane pod uwage przy ocenianianiu przez innych uzytkownikow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43
Nogi ćwicze w inny sposób ... Jeśli nie chcesz ocenić to w ogóle nic nie pisz jeśli był byś taki miły :)

Siła Ponad Wszystko

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kłopoty z martwym ciągiem

Następny temat

Prośba o ocene,poprawienie treningu

WHEY premium