SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czesc- jestem nowa i potrzebuje porady specjalisty

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51
A co to ma do rzeczy? To napewno nijak nie wplynie na dawki.
Czy jesli napisze ze mam taka a taka diete to dawki bada takie - a jak napisze ze mam inna diete to dawki beda inne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
edit nie weszlo: e-lite, szybko piszesz, moja odp. miala byc pierwsza

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 521 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19374
Właśnie dlatego nie mam baby

globo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3614 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
moja droga.. wspomaganie to tylko czesc calej ukladanki, jezeli nie wykazesz sie powaznym i rozsadnym podejsciem do tematu to nikt tu nie przylozy kolejnego gwozdzia do twojej trumny piszac w wielkiej przenosni, to nie jest dzial gdzie rozdaje sie rozpiski na prawo i lewo z srodkow niebezpiecznych, tym bardziej dla kobiet..

napisz jak sie odzywiasz.. jaka wyglada aktywnosc fizyczna, jaka przewidujesz diete i treningi pod ta redukcje, wszystko ladnie i pieknie policzone, wtedy bedziemy mogli rozmawiac..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
Szczerze Ci odradzam stosowanie sally badz clenu, nie zdajesz sobie sprawy ze skutkow ubocznych jakie moga wystapic nie tylko podczas ich stosowania ale takze maoga sie uwidocznic po kilku latach.
Jesli natomiast chodzi o diete to jak moi przedmowcy Ci napisali ona jest kluczem do sukcesu bez niej nie schudniesz nigdy a nawet jesli po termogenikach uda Ci sie kilka kg zrzucic to zapewniam Cie ze po ich odstawieniu waga szybciutko wroci do stanu poprzedniego(a skutki uboczne zostana do konca zycia).
Sama sobie odpowiedz czy warto...

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
Ja mam takie pytanie do obeznanych w temacie : po co (amatorsko cwiczacym, malo miecha i w tym np. kobiecie) brac sally czy clen (bo w innych przypadkach antykataboliczne dzialanie chyba ma znaczenie) jak jest efka? Jak wypada roznica w 'spalaniu'? Nie pytam o procesy chemiczne itp. bo o tym sobie juz poczytalem :} Chyba, ze clen/sally sa na tyle mocne, ze pala jak t3... ja tam chyba wole moja efke :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
xavier widze ze cie elite nakręcil i teraz tak pieknie odpisujesz

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1574 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23855

niemozliwa to ty jestes do zniesienia

No steroids...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3983 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25216
już piąta strona na ktorej wszyscy się pytają o twoją dietę i trening a ty idziesz w zaparte i ani mru mru na ten temat.

my tej kobiecie chyba nie wytlumaczymy ze termogeniki bez diety i treningu dadzą marne efekty.

szkoda slów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 213 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3938
niemozlwa "czy tobie przypadkiem sufit na leb sie nie spadl?"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CYKL Z AGOVIRINU

Następny temat

Metka na spadki:)

WHEY premium