SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czesc- jestem nowa i potrzebuje porady specjalisty

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Ten post jest w stylu: zjem 100 metki co ile zlapie masydiety nie mam, a można do tego gainera.

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miczel z ta pania nie da sie sensownie gadac, moja wypowiedz trzeba ocenic tak samo jak ja, wysmiac dla niedomyslnych ...i chcacych banowac ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
hmmmm
problem tkwi w tym ze jest dziewczyna
wszyscy z gory nastawiacie sie ze zaraz da rozbierane fotki...a tu dupa ,no i koxiazy agresja ogarnia, robia sie nerwowi

BTW niemozliwa, przejzyj linki ktore dostalas od chlopakow, tam jest wszystko czego Ci trzeba a nawet wiecej

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51
No dobrze - nie wiem jaki cel tego - bo nie o tym jest ten watek ale napisze jaka diete zaczelam. Tzn nie mam diety w tabelkach i z waga ale np co wczoraj jadlam i mniej wiecej podobnie w inne dni.

sniadanie: jajecznica n pomidorach z 3 jaj + pol kromki pieczywo zytnie sojowe
w pracy (akurat wczoraj z macdonalda) kostki z kurczaka z salatka wazywna
po przyjsciu kolo 15 makrela wedzona jedna srednia i pol kromki sojowego zytniego
kolo 18stej piersi z kurczaka z wazywami
i kolo 21, twarog bialy ze szczypiorkiem

Czyli mowiac krotko - glownie co sie staram to 5 posilkow - drob ryby wazywa jaja, ser bialy itd.

To teraz dostane rozpiske?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1425 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57361
Ty jestes prawdziwa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3615 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
dietka calkiem OK.. a trenujesz do tego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 643 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18607
ten Mcdonald Cie spalil ,nie no tak na powaznie poczytaj jeszcze na temat diety i wroc pozdrawiam

pamietaj ze zawsze moze byc lepiej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
bez mac'a i byloby git,
ogolnie jezeli to utrzymasz musi byc dobrze,
ale aero rob, silowy tez by sie przydal...

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51
akurat wczoraj z tym macdonaldem tak wyszlo - ale wzielam to co wydawalo mi sie najlepsze.
Wlasnie problem z treningami - trudno czas znalezc. Staram sie 3 razy w tygodniu 1 godzine aeroby. Nie zawsze uda mi sie te 3 razy niestety - dlatego potrzebuje cos na spalanie mocnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3615 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
proponowalbym na poczatek thermo speeda.. 1 dawka przed poranna gimnastyka.. druga dawka przed jakims popoludniowym wysilkiem, chocby droga do pracy..

po 3-4tygodniach pomyslimy dalej.. jak na ten czas to thermo speed bedzie wystarczajacy i nic wiecej nie bedziesz potrzebowala
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CYKL Z AGOVIRINU

Następny temat

Metka na spadki:)

WHEY premium