SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czesc- jestem nowa i potrzebuje porady specjalisty

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
na bienzie/steper gópia babo! dynerwujesz towarzycho... mam mocną psyche zobaczymy jak bedziesz jęczec pozniej ze serce boli! zdrowy tryb zycia! to jest to! po 30 juz sie tak fajnie nie regeneruje organizmek.. chcesz sobie skracac zycie to rob to gdzies po cichu anie apelujsze wszystkim głupote

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51
Nie pisze o diecie i treningu bo to nie ten dzial i przyszlam tu porozmawiac nie o tym a o clenie lub innych srodkach.

A jesli chodzi o efekty zdrowotne, to wlasnie po to tu jestem aby sie dowiedziec, jakie dawki mam brac by te efekty zminimalizowac. I to wlasnie to czego od was oczekiwalam. Ale widze ze jako kobieta jestem tu strasznie dyskryminowana - bo tak przegladajac forum zauwazylam wiele roznych rozpisek jak co stosowac itp - oczywiscie wszystko miedzy "facetami twardzielami". A jak przyjdzie slaba kobieta to od razu prawie wszyscy z gory sie patrza, bo to przeciez "baba".

Zaluje ze nie zalozylam sobie meskiego nicka - wtedy napewno rozmowa byla by inna. Ale tez nie wiem czy dla mezczyzn takie samo dawkowanie jest.

I kto to jest ten elite ze tak sie tu rzadzi?

Czy jest tu choc jedna osoba ktora potrafi wyjsc poza swe meskie ego i wywyzszanie sie nad kobiety, gdy tylko taka jest okazja, i poprostu, jak czlowiek czlowiekowi pomoze rozpisac bezpieczne dawkowanie?
Dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
my sie nie wywyzszamy i dobrze o tym wiesz, chodzi o twoje zdrowie, daj diete i trening, tutaj, nie w odzywianiu i treningu bo od nas chcesz rozpiske. Skoro masz z tym taki z wklejeniem to jestem przekonany ze nie masz ani jednego ani drugiego a to niestety podstawa, zmien swoje podejscie to bedzie inaczej, na ta chwile nikt Ci nic nie rozpisze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51
Oczywiscie ze nie ma znaczenia ze jestem kobieta. Byc moze wielu z was nawet w to wierzy ale kazdy facet ma w srodku cos takiego ze mu sie automatycznie przestawia cos jak rozmawia z kobieta lub mezczyzna.

To jezeli w rzeczywisci nie ma to znaczenia to wytlumacz dlaczego tyle watkow w ktorych prawie od razu podawane sa rozpiski czy ich korekty i nikt nikogo nie pyta ani o diete ani o trening. A gdy kobieta zada pytanie to od razo rozmawiacie ze mna jak z kims niedorozwinietym!

Taka jest prawda - wiekszosc z was to kryptoszowinisci!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wolalabys zebysmy tak samo traktowali was jak siebie nawzajem? Juz w podstawowce jak podchodzila dziewczyna przestawalismy przeklinac, pierdziec itp. wiec przestan bo nie wiesz o co Ci chodzi. Kobieta poza tym jest wrazliwsza na zmiany hormonalne i jesli postepujemy tak jak to widac teraz to powinnas sie cieszyc bo to tylko w trosce o twoje zdrowie. Zle to rozegralas, nie wykazalas minimum checi do zrobienia czegokolwiek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51
No to cie oswiece teraz. Kobiety tez czasem.... pierdza. I co? Zszokowany????
No to sie w koncu dowiedziales!

A za tak troske to dziekuje- Prawdziwa troska bylo byloby rozpisanie bezpiecznego dawkowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O Boze, to mnie zabilas, pisalas tylko ze jestes inaczej traktowana, ja Ci napisalem ze tak, ze jako kobieta jestes, teraz piszesz mi ze kobiety tez pierdza ;), nie pogadamy i chyba nikt Ci tu nie pomoze, jestes dziwna i chyba mloda albo/i glupia

Zmieniony przez - ultrono w dniu 2005-05-13 09:10:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51
To ty sam zaczales o pierdzeniu.
I to nie jest patrzenie z gory? Jako kobieta chcialam konkretnej informacji a tu wyklady i jeszcze obrazliwe epitety co do inteligencji.

Bo zle to rozegralam? Czy tu jakies rozgrywki sa? Ja nie chce nic rozgrywac i rozgrywajcie miedzy soba. Jedyne co potrzebuje to informacja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7560
niemożliwa nawet jeśli nie wszystko z tobą jest ok to trzeba Ci pomóc:
- piszesz na początku że sie naczytałaś o innych środkach tak ? a powiedz czy próbowałaś któregoś i byłaś niezadowolona ?
Thermo Speed, Thermal Pro, Green Tea etc ?

ciemność widze ciemność

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pierdzenie i przeklinanie to byl przyklad na to ze normalny mezczyzna inaczej sie zachowuje przy kobiecie niz przy kolegach, widze ze wyrazam sie nie jasno albo, co bardziej prawodopodobne, jestes glupiea. Rozegranie znaczy sie rob to o co Cie porosza (dieta, trening), miej wiecej pokory w stosunku do ludzi od ktorych chcesz darmowej pomocy, wykaz sie podstawowa znajomoscia tematu itd, nic, my jestesmy zli, przepraszamy ze nie chcemy brac odpowiedzialnosci za twoje zdrowie.
;(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CYKL Z AGOVIRINU

Następny temat

Metka na spadki:)

WHEY premium