SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuję pomocy - jestem nowy !

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1751

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Grasik z działu Suplementacja.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam Wszystkich !

Na poczatku bardzo chciałbym podziękować każdemu kto to czyta, ponieważ jestem wdzięczny że zainteresował się tematem.

Mam 21lat nigdy nie ćwiczyłem, kiedyś uprawiałem przez 3 lata zapasy ! (osiągnięcie największe 3miejsce na mistrzostwach europy juniorów w cootbus).

Przejdę do rzeczy - chciałbym zacząć ćwiczyć, ale żeby te ćwiczenia przyniosły rezultaty, tzn - jakie środki brać anaboliczne na początek żeby mi się nic w bańce nie przestawiło ? Chciałbym wiedzieć konkretnie co mi pomoże przybrać na wadze ! Ważę teraz 55 kilo - jak na swój wzrost - 177cm - to chyba za moło qrna. Szczerze mówiąc mam dosyć tego jak wyglądam - chciałbym bardzo przybrać na wadze (około 15 kg). Jestem zdecydowany brać środki które są zakazane ! Wolałbym 5 lat krócej żyć ale przynajmniej wyglądać normalnie ! Chciałbym jednak brać i ćwiczyć z głową - nie przesadzając z dopingiem - jednak nic nie wiem na ten temat. Proszę aby ktoś mi wytłumaczył od czego mam zacząć. Osoby które będą mi odradzać brać środki dopingujące prosiłbym o wyjście z tego posta, jestem zdecydowany w 100% i nic nie zmieni mojej decyzji. Tym wszystkim którzy mi pomogą serdeczne dzięki !

POZDRAWIAM - Radek

Radek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2940
skoro nie masz zamiaru dać się przekonać do dlaczego zakładasz post tutaj, trafniej byłoby Go założyć w dziale doping. Ale najpierw radzę przeczytać post w dopingu pt. *** ZANIM ZADASZ PYTANIE *** autorstwa TEDA.
Na marginesie i bez dopingu możesz osiągnąć cel ale oczywiście wybór jest Twój. pozdrawiam

http://www.pajacyk.pl  - zajrzyj, kliknij na brzuszek pajacyka, najwyżej pomożesz dzieciom

http://www.pajacyk.pl  - zajrzyj, kliknij na brzuszek pajacyka, najwyżej pomożesz dzieciom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
po pierwsze - nie ten dzial
po droogie zanim przerzooce post w odpowiednie miejsce, radze zainteresowac sie dieta, treningiem i sooplami, zeby nie bylo przykrej niespodzianki w postaci bana ;)


dieta
- https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90347 
- https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=50408
- https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=39176

po trening zarknij do dzialu trening

z soopli jako uzoopelnienie diety bialko+carbo, toodziez gainer jesli masz problemy z przyieraniem na wadze

bez opanowania 2 pierwszych czynnikoow /dieta+trening/ nie masz co siegac po saa; to nie magiczne srodki, ktoore bez niczego powodooja przyrost miesni

artystyczny leniwy' grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
~goering sooplementacji~

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3951 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21363
co za świat


"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" doradca w suplementacji
Członek mafia.suple.hardcor.pl gg:321711

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" @ doradca w suplementacji @
Członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Ok ok.. ale czegoś nie rozumiesz.. oczywiscie mozesz od razu sięgnąć po koks ale niestety nie tędy droga - aby organizm mógł przyjąć towar musi mieć wytworzoną pewną licznę receptorów, które będą w stanie go wykorzystać.. innymi słowy najpierw musisz poćwiczyć na sucho --> nie mówię, że waląc np. testa bez odpowiedniego stażu nie urośniesz jednak większość zdobytej masy zaraz po cyklu Ci spadnie --> zaliczysz tzw. spadki a wszystko to dlatego bo koks zaleje Cię wodą.. --> czy na tym Ci zależy? Chcesz wyglądać przez 2 miechy ekstra a potem zaliczyć wielkie spadki i mega depresje? Eee.. przemyśl to.. nie ma 'środków cud' --> w tym sporcie liczy się trening.. od koksu nie urośniesz tylko napuchniesz..

Na prawdę dobre rezultaty osiągniesz stosując kreatynę wraz z wysokobiałkową dietą (+WPC) oraz ZMA..

Jeżeli uważasz, że koks to magia to się mylisz --> fakt faktem --> ludziom o długim stażu a tym samym dużą ilością receptorów androgennych koks daje rewelacyjne rezultaty ale to się nie przekłada na początkujących.. Poza tym ja sam chętnie bym przykoksował ale głupi nie jestem --> trzeba mieć do tego podstawy --> opanowana dieta, trening (w szczególności technika), suplementacja oraz pojęcie prawdziwej regeneracji.

Przemyśl to stary jeszcze raz zanim podejmiesz decyzje.

-[][]-- r(e)spect --[][]-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tam nic nie mowie chcesz to bierz Twoja sprawa....Ale Ty myslisz ze od koksow zyje sie tylko 5 lat krocej Jakby tak bylo to sam bym zarl ile wlezie zapewne... 5 lat krocej to sie zyje moze od papierosow i alkoholu, a od koksow to sie zyje ... 50 lat krocej ? Chyba wiesz, ze wszystkie negatywy sterydow wychodzą gdzies po 40 roku zycia, a w wiekszosci przypadkow trudno jest dozyc do 50 ...Ty myslales, ze wczesnie to pojawi Ci sie ginekomastia albo tradzik ? Człowieku, jak zrobisz to DOBRZE (tzn. przykoksujesz z glowa) to moze "odwleczesz wyrok" o pare lat...Ale potem to juz nie beda przelewki, wyjdzie uszkodzenie serca , watroby, nerek , nadcisnienie i bedzie leczeeenie, a poootem...kaputt...A jak bedziesz mial 70 lat, to nikt nie bedzie o Tobie pamietal, bo bedziesz "wąchał kwiatki od dołu"...Takze przemysl to...A jak juz chcesz brac, to na poczatek najlepiej deca, winstrol, a w tabletki najlepiej nie baw sie wogole.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Do autora --> zanim zdecydujesz się na cokolwiek poczytaj o tym --> ja tak robię i muszę przyznać, że wciąż nie mogę się zdecydować bo ten temat jest tak głęboki, że ogarnięcie go nawet w rok to niezły wyczyn! Nie bierz nic zanim nie poznasz jaki jest tego prawdziwy mechanizm działania wraz z side effects..

wrzw --> nie polecaj nigdy winstrolu na 1szy cykl bo to prawdziwy KOKS nie zabawka!

-[][]-- r(e)spect --[][]-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1258 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 55306
e-lite przyznaj ze chodzi ci to po głowie ale wiadomo wiedzy nigdy zaduzo

"Sztuka to byc w tym sporcie czysty jak ampułka propinicum..!!!"

3 mechy bez treningow!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
E-lite przeciez wszystko jest koksem...Mialem mu 200 mety polecić ? Co prawda ja wzialem mete na pierwszy i na razie jedyny cykl i jest ok Ale jemu moge polecic winko w strzalach i dece, chyba lepiej niech wezmie to niz ma wziac jakis syf, niz jakis d**** ma mu polecic ome + anapolon, nieprawdaż ? A tak wogole e-lite jak sie zastanawiasz czy brać to nie bierz...pomyśl, jakbys byl taki napalony na koksy to juz bys dawno wzial, a jak nie jestes pewien - to znaczy , ze sa Ci one niepotrzebne i umiesz zrezygnowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
weźcie przykład z wrzw - rzucił kox ....wybrał alkoholizm

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
wrzw --> leki, które wymieniłeś na pewn nie są syfem --> trzeba tylko umiejętnie je stosować a przede wszystkim mieć taką potrzebę.. nadal uważam, że wins na pierwszy jak i nawet kolejne cykle dla amatora (czyt. rekreacyjnie --> BTW podobno nie istnieje takie zjawisko) to gruuba pomyłka.. i taka jest prawda więc nie polecaj tego nikomu..

ll --> jestem bliżej niż dalej --> jest ok :)

VLAD --> ja już jestem alkoholikiem i nie tylko więc jedyna rzecz jaka mnie jeszcze interesuje (na razie biernie ;)) to soczki

ale nie zaśmiecajmy posta.. bo autor sobie tego nie życzy

-[][]-- r(e)spect --[][]-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o recepte

Następny temat

Okres półtrwania nolvy

WHEY premium