SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czekolada

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2765

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
Jak chcesz magnez zapodać -jedz kasze gryczaną - idealna do tego

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
I nie tylko.

Wskazane by bylo abys kupil ZMA

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 298 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8007
No ok, ale w dalszym ciagu nie wiem co najlepiej zjesc po treningu... To mozemy jednak te bananki, jak sadzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75867
Mishacheq wrzuć swoją dietę

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 298 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8007
Nie mam zbytnio rozpisanej diety, na gramy itp ale moje posilki wygladaja mniej wiecej tak:
1. Posiłek
-owsianka lub mleko z jakimis platkami kukurydzianymi
2. Posiłek (a raczej male przekaski w pracy co godzine)
-tj 3-4 kanapki z jakimis warzywami (ogorek/pomidor, salata) i wedlina) i 3L wody
3. Posiłek
po powrocie do domu jeszcze jestem spragniony to zjadam sporo zupy, najczesciej jest to pomidorowa z ryzem lub makaronem
4. Posiłek
-ryż albo kasza
-kurczak/kotlet z piersi/2-3 dewolaje/mielone z miesa wieprzowego i drobiu/karkowka
(wolowiny prawie nie jem)
5. Posiłek po treningu (gdy cwicze na silce ten posilek jest troche pozniej niz zaraz po treningu)
-salatka z ogorka, salaty lodowej i smazonych kawalkow z kurczaka i oliwa z oliwek
6. Posiłek na noc
-2-3 jajka całe + 2 ogorki lub 2 pomidory albo to co nizej
-jakis jogurt albo serek
-troche slonecznika albo pestki z dyni
-odzywka bialkowa

Zmieniony przez - Mishacheq w dniu 2007-08-13 21:04:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75867
Nie mam zbytnio rozpisanej diety, na gramy itp ale moje posilki wygladaja mniej wiecej tak:/wylicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne zgodnie z realizowanym obecnie celem i pod nie ułóz dietę
Jesli chodzi o dietę to:
1. Posiłek
-owsianka lub mleko z jakimis platkami kukurydzianymi/owsianka na mleku, do tego kawałek bialego sera/jajka, orzechy włoskie

2. Posiłek (a raczej male przekaski w pracy co godzine)
-tj 3-4 kanapki z jakimis warzywami (ogorek/pomidor, salata) i wedlina) i 3L wody/do pracy mozeszzabraćpojemnik z jedzonkiem lub kanapki

3. Posiłek
po powrocie do domu jeszcze jestem spragniony to zjadam sporo zupy, najczesciej jest to pomidorowa z ryzem lub makaronem/zupka ok, dodaj do niej kawałek miesa i posilek jak znalazl

4. Posiłek
-ryż albo kasza
-kurczak/kotlet z piersi/2-3 dewolaje/mielone z miesa wieprzowego i drobiu/karkowka
(wolowiny prawie nie jem)
Przed treningiem zjedz kasz/ryż i do tego porcję miesa/ryby

5. Posiłek po treningu (gdy cwicze na silce ten posilek jest troche pozniej niz zaraz po treningu)
-salatka z ogorka, salaty lodowej i smazonych kawalkow z kurczaka i oliwa z oliwek
Po treningu zjedz posilek podobny do przedtreningowego

6. Posiłek na noc
-2-3 jajka całe + 2 ogorki lub 2 pomidory albo to co nizej/jajka daj do śniadanioa
-jakis jogurt albo serek/serek przed snem
-troche slonecznika albo pestki z dyni/pestki również dodaj do śniadania
-odzywka bialkowa/odzywkę mozesz zapodać po treningu lub do posilku ubogiego w bialko

Moim zdaniem jeśli ułożysz dietę bedziesz mial lepszy wgląd na postepy lub ich brak, pomyśl o tym. Zbilansowana dieta to jeden z głownych elementów, na który powinieneś zwrócić uwagę uprawiając sport

Zmieniony przez - Mateo 1983 w dniu 2007-08-13 21:16:16

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 338 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3190
uff kamien z serca.:P

A co do jedzenia po trenigu to wez ze soba i foliowym woreczku ze dwa jajka, albo kilka plastrow białego sera. Zainwestuj w pojemnik mały na jedzenie i nos je ze soba. :)

Nie wlecz się w ogonie postępu, bo przy odwrocie oskarżą cię, że jesteś przywódcą dezercji.:>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75867
Madie co się stało?

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 338 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3190
no to z ta czekoladą:P Myślałam , że on tak codziennie całą jadł i martwiłam się o jego jelita) A tu na szczeście tylko 1 w tygodniu:P Tylko albo AŻ:P

Nie wlecz się w ogonie postępu, bo przy odwrocie oskarżą cię, że jesteś przywódcą dezercji.:>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 298 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8007
1. Posiłek
-owsianka lub mleko z jakimis platkami kukurydzianymi/owsianka na mleku, do tego kawałek bialego sera/jajka, orzechy włoskie
nie wcisne tyle, a jajka to juz nie zdarze ugotowac, ale orzechy jak najbardziej moge troche wszamac, ale tez garsc, gora dwie i tak po przyjezdzie na rowerze (25-30 minut pedałowania) do roboty zjem jedna kanapke

2. Tak wlasnie robie

3. Posiłek
po powrocie do domu jeszcze jestem spragniony to zjadam sporo zupy, najczesciej jest to pomidorowa z ryzem lub makaronem/zupka ok, dodaj do niej kawałek miesa i posilek jak znalazl

nie wiem czy jest sens bo za pol godzinki jem kolejny posilek

4. Posiłek
-ryż albo kasza
-kurczak/kotlet z piersi/2-3 dewolaje/mielone z miesa wieprzowego i drobiu/karkowka
(wolowiny prawie nie jem)
Przed treningiem zjedz kasz/ryż i do tego porcję miesa/ryby

Tak tez robie, postaram sie jesc czesciej jakas rybke jaka polecacie?

5. Posiłek po treningu (gdy cwicze na silce ten posilek jest troche pozniej niz zaraz po treningu)
-salatka z ogorka, salaty lodowej i smazonych kawalkow z kurczaka i oliwa z oliwek
Po treningu zjedz posilek podobny do przedtreningowego

W tym posilku weglami sa warzywa, zapomnialem napisac ze jeszcze jest papryka i w ogole sporo jest tych warzyw, a kurczaka tez sporo. Posiłek syty.

6. Posiłek na noc
-2-3 jajka całe + 2 ogorki lub 2 pomidory albo to co nizej/jajka daj do śniadanioa nie zdarze ich ugotwac, malo czasu
-jakis jogurt albo serek/serek przed snem ok
-troche slonecznika albo pestki z dyni/pestki również dodaj do śniadania ogolnie je przegryzam w ciagu dnia jak mnie najdzie ochota a do sniadanie je dorzuce
-odzywka bialkowa/ odzywkę mozesz zapodać po treningu lub do posilku ubogiego w bialko po treningu tez jest zapomnialem napisac dwa razy dziennie mysle ze wystarczy

Na tej diecie jechalem od poczatku wakacji tj dokladnie od 1 lipca i poki co przybralem 6kg wiec mysle ze jest dobrze, ale pewnie moze byc lepiej.

Wielkie dzieki za rady.


Zmieniony przez - Mishacheq w dniu 2007-08-13 22:01:32
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szukam tematu

Następny temat

jak przytyć???

WHEY premium