SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czego unikać ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 879

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 191 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9868
Witam, jakich ćwiczeń unikać jeśli mam pogłębiona lordozę lędzwiową? Nie byłem u fizjo ale tak, dół brzucha mam wystający bardzo twardy a pośladki miękkie jeśli są luźne. Czytałem wiele tematów z tego forum i innych ale różne opinie, jak to jest z martwym ciągiem? klasycznym i na prostych?

Wiem że trzeba rozciągnąć czwórki i prostownik, a ostro ćwiczyć brzuch, dwójki i poślad, do tej pory ćwiczyłem normalne siady, mc, ale teraz nie wiem czy moge, lubie te ćwiczenia i nie ukrywam że jeśli będę musiał zrezygnować to się wkurze :D no ale chce to poprawić bo mimo że jestem po redukcji (aktualnie masa) ten brzuch wygląda na duży bo wystaje.

Jakieś rady?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Rzadko kto będzie chciał Ci pomagać przez internet.
Wizyta u lekarza, rozmowa i wtedy coś można działać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Witaj,
problem musisz skonsultować ze specjalistą i nie da się tego zrobić przez Internet.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 191 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9868
Jak wstawie zdjecia to mozna cos wiecej powiedziec ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Ale przez internet nikt nie jest w stanie ocenić dobrze sylwetki. Udaj się do fizjo z rodzicami bo jak faktycznie jest problem z lędźwiowym odcinkiem to warto z tym podziałać bo jesteś młody.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Jak koledzy wyżej.

Diagnozowanie online jest nierozsądnym pomysłem.
Zdrowie ma się tylko jedne, zatem należy bezzwłocznie udać się do rzetelnego fizjoterapeuty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Skonsultuj się ze specjalistą, ale prawdopodobnie będziesz musiał wzmacniać brzuch-najlepiej izometrią.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Na dobry początek? Jak zacząć?

Następny temat

Powrót po kontuzji

WHEY premium