SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czas na wałki prolo Jelfy - relacja, badania, wyniki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 282 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4411
Wracając do firmy DNA (bold w którym była deca) rownież był temat o tym swego czasu gdzie sporo osób potwierdzało że tam bolda nie ma tylko siedzi deca.. był jeden koleś który non stop twierdził że DNA jest mega i nie ma tam lipy a na koniec sie okazało że był Dilem DNA i do końca walczył o swoje :D

Po tamtej akcji, żeby nie trafić poraz kolejny na lipe zdecydowałem się na "apteke" tylko temu wybrałem Jelfe Prolo ale chyba do 3-ech razy sztuka jak widać...

ps. Jak to jest z serią produkcji ? Czy nie powinna być z każdą nową partią wyższa ? Czyli im starsza produkcja tym niższa seria ? Bo chyba numer serii nie jest "przypadkowy" lub losowo nadawany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3816
Moalord - jezeli mozesz to wklej zdjecia ( najlepiej wysokiej rozdzielczosci ).

Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
no jesli jelfa sama napisala oswiadczenie nt omy to normalne ze wyszlo ,ze fake trafil w apteki w przeciwnym wypadku mieli by w doopie czy na czarnym rynku lataja waly bo , przeciez pacjenci biora towar z aptek. wiec albo prosto z jelfy szly waly albo ktorzys z hurtownikow podrzucili swoja ome zamiast orginalu , rzecz jasna mega latwa kasa. Ale imo do tego dojda szybko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
narazie to oplaca sie z enanow walic balkana, chyba za swieza firma zeby walowali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Tego nie robi Jelfa tylko jakiś ***. Jaki dil taki towar !już poszedł rozgłos że ta seria lipa i zaraz wyjdzie nowa żaden problem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 282 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4411
Poświęce jeszcze 20zl na badania testa i zrobie je pod koniec roku lub na początku 2011, wtedy bedzie widać wynik po odbloku na boosterze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 803 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12714
Mam to samo zdanie gdzies ktos pisal a walkach omki bodajze "karlos" i nie tylko ja takie widzialem ale kupa moich znajomych tez..
Na szczescie prolo biore prosto z apteki

Przed Uzyciem Omnadrenu Skonsultuj sie z lekarzem lub z farmaceutą..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
Hm a to ciekawe. Muszę zobaczyć jaką serię mam w domu
Czyżbyśmy nie mieli już w ogóle dostępu do pewnego towaru? Bo czytając forum wygląda na to, że wszystko jest walone a tylko 10% środków działa...

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 313 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21946
omg... syf kiła i mogiła , trzeba sie na undery przerzucic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
teraz to juz kazdy na sfd bedzie tlumaczyl oc***ala forme wy***kami %)

a poza sfd ludzie bija cokolwiek i rosna %)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak rozpisac cykl Bolda Cypio Stanazol?????!!!!!

Następny temat

Prosze o Pomoc w rozpisce cyklu!!?? ankieta

WHEY premium