SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cyborg w PRIDE

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4033

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 819 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8552
Wniosek? Cyborg podszkoli parter i po czołówce półciężkiej.

Moja lewa noga to mój kapitał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5006
Cyborg jednak jest bardzo dobry, walka z Mahoefem to jedna z najlepszych dotychczas w tym roku (moim skromnym zdaniem) - jest dobrym uderzaczem, ma twardą szczękę. Materla akurat okazał się znacznie gorszym zawodnikiem, ale faktem jest, że Materla jest młody i może jeszcze sporo zdziałać (na KSW niestety go nie będzie, zastąpi go Bagiński).
Cyborg pasa raczej nie zdobędzie jednak niewielu też widzę kto mógłby go pokonać, być faworytem: Silva, Arona, Lil Nog, Shogun - to są ludzie z którymi raczej nie widzę Santosa a reszta? Wcale nie byłbym taki pewien, nie widzę żadnego skosa, który mógłby mu się przeciwstawić. Czekam też aż Manhoef się pokaże, bo jest jeszcze lepszy od niego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
W jakims wywiadzie napisane było że Santos mieszka nad salą Chute Boxe i codziennie od rana tam trenuje. Jest swietnym zawodnikiem, jego stójka jest bardzo widowiskowa a parter ma na tyle dobry zeby zdominowac w nim totalnie zawodnika BJJ z purpurowym pasem(Materla) i nie wątpię że moze namieszać w Pride.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 819 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8552
Manhoef jest świetny. Zdecydowanie lepiej żeby występował w MMA niż w K-1, bo na to ostatnie jest chyba trochę za niski, a nie ma np specjalnie nokautującego ciosu, więc raczej daleko nie zajdzie, choć idzie mu całkiem nieźle. Za to w Pride mógłby sporo zdziałać. Jego ostatnia walka w MMA to był praktycznie sparring

Moja lewa noga to mój kapitał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 819 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8552
W grapplingu nie wróżę mu szans z Materlą, ale i tak jest od niego dużo lepszy. Szkoda że nie będzie Materli na KSW. To już nie ma po co oglądać turnieju, co najwyżej superfight. No chyba że Kyokushin będzie strtowało

Moja lewa noga to mój kapitał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Michal w walce z Santosem nie mial jeszcze purpury bodajze
ale nie jestem pewien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Bagiego nie warto obejzec?
wersje sportowa wozu pancernego hehehe, ja tam zobacze weterana w mma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2097 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10222
mial purpure na 100%... moze nawet braz ale pewny nie jestem ...

...::::: WE ARE ALL ONE :::::...

http://coolflashgames.free.fr/swf/flightofthehamsters.swf
GRA KTORA NISZCZY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5006
Miał purpurę. Materla przede wszystkim przegrał walkę już w głowie, bo w wywiadzie z nim czytałem, że jemu zależało przede wszystkim walkę przetrwać i nawet nie myślał o tym, że może ją wygrać. Widać to było w ringu, motał się strasznie i chaotycznie walczył. Powinnien obrać jakąś taktykę, postawić na swoje mocne strony, ale zbyt duża presja go pokonała. Cóż był to jego najmocniejszy przeciwnik do tej pory, ma chyba coś ok.22 lat, więc stres jest zrozumiały. Mimo to powinnien (i o ile mi wiadomo już może finansowo) zając się w 100% MMA, w tym treningiem psychologicznym. Walkę trzeba wpierw wygrać w głowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Nie wróżysz mu szans na jakiej podstawie Mistmare? Santos ma bodajże brązowy pas w jujitsu a może nawet czarny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 pary UFC 61

Następny temat

najbardziej superowy hl wszechczasow :-)

WHEY premium