SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cwiczenia na przedramiona po kazdym treningu (3x w tygodniu)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 200 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1666
a co myslisz o sciskaczu? podobno tez wyrabia dlonie, ale ja nie chce ubic tego co tam mam, tylko zmasowac np. ten miesien co jest pomiedzy kciukiem i palcem wskazujacym... ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
No ściskacz nie zaszkodzi. Niczego sobie nie "ubijesz".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 200 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1666
... czyli np. gdybym chcial schudnac pare kilo np. przez aeroby, to nie udczuje zmiany na dloniach? tzn czy nie wychudza sie nawet troche? oczywiscie, jakbym do tego cwiczyl regularnie silke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Podejrzewam, że jak pozbędziesz się nadmiaru smalcu to nawet się optycznie powiększą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 200 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1666
w sumie racja, przy mojej masie teraz wyglada to troche komicznie... idzie zima, czas zapisac sie na basen :> .... a co do tego sciskacza, to lepiej bedzie sciskac go codziennie czy np. po silce ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
po siłowni, możesz też lekko w dnt, tak żeby nie było zakwasów na następny dzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 200 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1666
ok dzieki za info :]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT na mase do korekty? by aroaro

Następny temat

RoMeK - dziennik treningowy

WHEY premium