SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Crossfit

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2515

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Kobieta

Wiek

18

Waga

63

Wzrost

170

Cel treningowy

umięśnione pośladki i brzuch szczupłe nogi i chude ręce

Staż treningowy na siłowni

3 miesiące crossfitu

Uprawiane inne sporty

basen 1 w tygodniu w szkole

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

tak

Dieta

nie

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

nie

Zażywane suplementy

nie

Ostatnio przerabiany plan

WOD For time: 5-10-15-20-15-10-5 Front squats Back rack lunges K2E
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 63
Przestraszylo mnie to ze kuzynce po 3 miesiacach urosly barki kaptury bicepsy co ja denerwuje bo chciala jednak wygladac jak najmniej jak mezczyzna dlatego wystaszylam sie ze ja bedac grubsza to zrobi mi sie tak samo i przez to ze grubsza to powieksza mi sie . Na treningi chodze na silownie i trener wszystko kontroluje nic nie robie sama w domu raz w tyg staram sie plywac i chodzic na silownie pobiegac lub cwiczyc poszczegolne czesci ciala. Mam nadzieje ze wytrwam w tym dlugo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 63
kasmat99
Przestraszylo mnie to ze kuzynce po 3 miesiacach urosly barki kaptury bicepsy co ja denerwuje bo chciala jednak wygladac jak najmniej jak mezczyzna dlatego wystaszylam sie ze ja bedac grubsza to zrobi mi sie tak samo i przez to ze grubsza to powieksza mi sie . Na treningi chodze na silownie i trener wszystko kontroluje nic nie robie sama w domu raz w tyg staram sie plywac i chodzic na silownie pobiegac lub cwiczyc poszczegolne czesci ciala. Trenigi trwaja od 1h do 2h duzo w tym za kazdym razem tlumaczenia wiec bywa roznie. Mam nadzieje ze wytrwam w tym dlugo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Jeżeli bilans kaloryczny dzienny, będzie ujemny to będziesz maleć.
A kuzynce pogratulować genetyki, wiele dziewczyn z forum zabiłoby za taką skłonność do nabierania mięśni.


Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2015-11-30 23:38:03

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 63
Niestety zazwyczaj kazdy ma to co chcialaby miec 2 osoba i na odwrot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 63
A co sadzisz o stosowaniu do tego wszystkiego ''burn24'' czytalam o tym wiele dobrych opini. Czy warto i czy sie przyda?


Zmieniony przez - kasmat99 w dniu 2015-11-30 23:43:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Najpierw dietę dopnij.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 63
A wiesz moze cos o tym suplemencie ? Lub co sadzisz


Zmieniony przez - kasmat99 w dniu 2015-11-30 23:46:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Tak, wiem. Strata pieniędzy, bez diety.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 63
Czyli to co pisza ze nie odklada tluszczu jak juz sie cos zje ze nawet jak sie podje cos to sie nie tyje ze tak umie wszystko wyregulowac i spalic latwiej mimo wszysyko to po prostu napisane by przyciagnac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Niestety, nie ma cudownych środków. Gdyby tak było, większość ludzi byłaby chuda i piękna. ;)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka jest wasza opinia ?

Następny temat

Jakie ćwiczenia wykonywać.

WHEY premium