SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Creasteron witaminy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 805

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 32
Witam zakupiłem creasteron i mam pytanie czy przypadkiem nie ma on za dużo witamin w jednej porcji. Witamina c ma zalecane dzienne spożycie dochodzące do 625% reszte witamin coś około 300%.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
spokojnie i tak wiekszy procent nie zostanie wykorzystany

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 32
ok dzięki za szybką odpowiedź, a co myślisz o tym suplemencie?


Zmieniony przez - szpileqq w dniu 2015-12-09 20:34:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jako potreningówka dobry produkt i wtedy jedynie bym go stosował.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
j/Marcin
Po treningowo bardzo fajnie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 32
Oczywiście tylko po treningowo go stosuje. Nigdy nie stosowałem takich produktów ma on w sobie bcaa kreatynke witaminki itp. Uczucie jest dość dziwne bo po stosowaniu tego produktu czuje się bardzo skoncentrowany i czuje jakbym miał bardzooo ciężką głowę i w sumie nie wiem co odpowiada za taki odlot :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
pewnie skok cukru;)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 32
W sumie o tym nie pomyślałem, dzięki jeszcze raz za pomoc :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna

Następny temat

Prośba o pomoc w zażywaniu odzywek

WHEY premium