SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 215
Stosuję monohydrat od 1 grudnia mono skończy się mi ok. sylwestra czy od razu po tym mogę brać jabłczan czy lepiej jakąś przerwę zrobić? Wiem że cykl powinien trwać dłużej niż miesiąc ale nie mam tyle mono żeby starczyło na 2 miesiące.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699695
spokojnie możesz brać dalej
obojętnie jaką formę zastosujesz będzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 215
Dzięki wielkie za odpowiedź :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4522 Napisanych postów 35797 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263138
tak jak napisał Flex - nie ma problemu

następnym razem jak masz pojedyncze pytania to pisz tutaj:
https://www.sfd.pl/!!!_Pojedyncze_pytania_o_dawkowanie_supli_vol_7_!!!-t1074323.html

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Dokup coś, mono/jabłczan i dociągnij cykl chociaż do 8 tygodnia a jak zauważysz że wciąż są efekty to mozesz pociągnąć cykl jeszcze, szkoda przerywać jak są dobre postępy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 215
A jak kupie jabłczan to ta woda po mono mi zejdzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Aż tyle wody nabrałeś że spuchłeś cały, ogólnie działanie kreatyny polega na wiązaniu wody w komórkach. Niektórzy po mono w ogóle nie puchną, często z opisów można wywnioskować że jabłaczan tak wody nie ciągnie. Spadki po cyklu sa upatrywane jako spadek formy, różnie to opisują, do dupy kreatyna bo masa i obwody spadły, a tylko stracili wodę podskórną po odstawieniu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 215
Ja stosuje mono i po tygodniu widac efekty a biorę mniejsze dawki niż powinienem brać. Ale dzięki za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 215
Ale wolalbym kupic jablczan bo nie trzeba pic tyle wody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4522 Napisanych postów 35797 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263138
wody pijesz tyle ile potrzebujesz, nie wlewasz w siebie na siłe ...


Zmieniony przez - K_PS w dniu 2015-12-09 22:11:01

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
A kto Ci powiedział ze na mono trzeba pić dużo a na jabłacznie nie, pijesz wg pragnienia, nic na siłę, wiem ze w ostach z początków forum można wyczytać pij 5 litrów dziennie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna vitalmax czy universal ?

Następny temat

Creasteron witaminy

WHEY premium