SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cos na szybsze dojście do siebie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1645

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10763
Witam!! Miałem przerwe w cwiczeniach ok 2-3tyg. I jak po kazdej przerwie forma troche spadała Plan jest taki : powrocic do poprzedniej formy, potem nie zwiększając masy zwiekszyc swoją siłe (z pomocą jakis supli) ponad to co robiłem przed przerwą. W zwiazku z tym pytanie do was- jakie byscie Wy proponowali Mi suplementy ??


Zmieniony przez - randomize w dniu 2006-05-05 21:33:15
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
prazede wszystkim powróć do sprawdzonych dla siebie sposobów, po dojściu do formy spróbuj przejść na trening na siłę bo na niej ci zależy/tu musisz trochę skorygować i trening i dietę/

oczywistością jest, że dieta to podstawa więc tylko napomknę, do niej jeśli to potrzebne dodaj odżywkę, do tego wtedy suple- przy masie i sile kreatyna, zma, bcaa, spróbuj dorzucić lecytynę- to z podstaw bo tak dokładnie to nie znam ani tego co możesz na taki cykl wydać, ani innych istotnych elementóch, chociażby niedaleka przeszłość twa w suplementacji...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 862 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12904
trzymaj diete - dokup to czego brakuje
roztrenuj sie tydzień czasu
zrób cykl kreatynowy

żyje tylko dla Niej..
żyje tylko dzięki Niej..
Dziękuje..dziękuje za to, że jesteś..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10763
Ok więc jesli chodzi o diete to nie mam jakiejs ułożonej: (Białko: kurczak, ryby chude wędliny, cielęcina, jajka itp, Węglowodany: ryż,platki, warzywa,owoce,itd... + Gainer2, Zamiast rzepaku używam oliwy z oliwek... ) Mam do wykorzystania 150zł, w przyszłosci mysle o kreatynie...



Zmieniony przez - randomize w dniu 2006-05-05 21:49:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Jak nie masz ożonej to ułóż - czysta przyjemność, mało roboty, duże efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...jesteś na dobrej drodze w układaniu diety, te produkty, które wymieniłeś połącz w odpowiednie dla ciebie proporcje i można będzie powiedzieć że masz już niezłą dietę.
a za te 150 zeta kup kreatynę/mono, alkalym, ester lub jabłczan/ i może jeszcze zma, albo jeśli chciałbyś staka to już na zma nie styknie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10763
Ale po kreatynie idzie masa w góre a ja nie chce masy tylko więcej siły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
lepiej wez mono
a reszte wydaj na cos innego:np.zma jak apokalipsa pisal
stacka narazie odpusc
mzoesz brac,nikt Ci nie zabrania
ale ja imo na Twoim miejscu tera bralbym mono
zeby to wszytsko z powrotem "ruszylo"


Edit:jak chcesz sile
to dalej proponuje mono
badz jablczan/tcm,reactor pro/lub jablczan+dodatki/np.cp/
i reszta j.w

Zmieniony przez - DaroNigga w dniu 2006-05-05 22:15:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10763
No ale przecierz po kreatynie idzie masa . Chodzi o to : Kumpel wazy tyle co ja (60kg) i wyciska 60kg ja wyciskam(a raczej wyciskałem) 50kg. Chce mu dorównać bez zwiekszania masy?? Rozumiecie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
A dieta to na redukcje tylko, prawda? Kreatyna ma wielorakie zastosowania, tak samo jak dieta. Wszystko zależy od treningu i bilansu kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
to czy kreatyna jest na masę to zależy od diety i rodzaju treningu, jeżeli się obawiasz owzrost wagi to spróbuj jabłczanu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suplementacja na siłe , dynamike i brak kontuzji .

Następny temat

Robienie suchej masy-sposob "na dziurke"

WHEY premium