SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Coraz bliżej celu ;)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 390
Dobra przyznaję się miałam CHEAT DAY. Nie jest to początek mojego zdrowego odżywiania. Jem zdrowo 7 tygodni, miałam typowe 3 oszukane posiłki. Zeszło mi 6 cm w przeciągu 7 tygodni z talii, to chyba świadczy o tym, że staram się jak mogę. Wezmę to pod uwagę żeby nie jeść słodkości. Uzależnienie od cukru czasem bierze górę :P Czyli w ogóle słodkości nie powinnam jeść nawet w czasie tych cheat meals? PUSHhard może masz rację, bo jak wyobrażam sobie taki posiłek to widzę bohenek ciemnego chleba z masłem a nie jakieś biszkopty które dzisiaj w mig wsunęłam.

EDIT: Obiecuję poprawę

Zmieniony przez - tuska92 w dniu 2015-03-31 20:07:34

Zmieniony przez - tuska92 w dniu 2015-03-31 20:08:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 390
Witam :) Dzisiejszy dzień poszedł bardzo pomyślnie, aczkolwiek nie jestem zbytnio zadowolona z treningu. Miska czysta, rehabilitacja, masaż i trening 2x również zrobiony i nagotowane na 3 dni :D

Dzisiejszy trening:
Rano interwały w domu Insanity Plyometric ( lubię ten trening, regularnie wykonywany poprawia kondycję fizyczną przekonałam się na własnej skórze)

Wieczorem
Rozgrzewka na wiosłowaniu 7 min
Przyciąganie drążka do klatki nadchwytem
1 15x 18 kg
2 15x20 kg
3 14 x 25 kg
Przyciąganie linki wyciągu dolnego na siedząco
1 15x 18 kg
2 14 x 18 kg
3 13 x 25 kg ? chyba
Podciaganie na drążku ze wspomaganiem na maszynie
1 15
2 10
3 7
Wiosłowanie sztangi podchwytem
1 15x15 kg
2 15x 17.5
3 15x 20 kg
Unoszenie tułowia
1/ 25 2/ 16 3/15
datkowo odwrotne rozpiętki na maszynie
1/ 15x18 kg 2/14 x 18 kg 3/13x18 kg

+ 20 min interwałów na orbitreku

Suplementy: witamina D, omega 3, kwas foliowy, witamina b1 i b 12, esentiale forte,apno bo coś niemrawa byłam i BCAA przed treningiem siłowym i po. Nie bardzo wiem jak stosować BCAA. Dobre jedzenie daje mnóstwo siły, mogłabym kręcić te cardio nawet do godziny, tyle miałam energii ale siłownię już zamykali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
ALE MOJA droga.. insanity rano, a po treningu siłowym, który u ciebie wyszedł również jako trening cardio, jeszcze interwały i miska olaboga 1400 kcal??!! to mija się z celem.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
chcesz byc umiesniona a zeby budowac miesnie trzeba miec z czego a ty jesz na granicy twojego zapotrzebowania kiedy tylko lezysz i pachniesz, podbij te tluszcze do 60g i ustaw conajmniej 1800kcal , bialko moze byc 120g reszta z wegli i trzymaj sie tego rozkladu i staraj sie w miare rowno porozkladac te skladniki w posilkach a nie jeden dzien niedojadasz a w kolejny sie rzucasz na jedzenie

cheat meal to jest stosowany kiedy jest zastoj przy dlugotrwalej diecie a nie zeby sie najesc slodkiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 390
Tak więc zacznę od tego, że zdjęcia wkrótce, ale nie jestem początkująca. Mam trochę masy mięśniowej na ostatniej analizie ( była wieki w tamtym roku) masa mięśniowa 42 kg a tłuszczu 10. W sumie zawsze jak wykonywałam analizę było 43-43 kg tylko ilość tkanki tłuszczowej się zmieniał. Myślę, że może powinnam się znowu umówić. Myślałam, żeby tak robić, że w dni w które mam lżejszy trening jeść mniej a cięższy jeść więcej, ale widzę , że nie mam zaakceptowania. Czasem nie jestem w stanie wcisnąć w siebie takiej ilośći jedzenia ( szczególnie mam na myśli śniadanie) od stołu odchodzę w postaci piłki :P Tutaj nasuwają mi się pytania:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 390
Czy od razu powinnam takie zmiany wprowadzać czy może stopniowo?
Jakie są opinie na temat analizy składu ciała, warto?
Co myślicie o moim treningu pleców? Czuję, że mogłam dać z siebie więcej.
Kiedy i ile stosować BCAA. Czy to jest prawidłowe, że stosuję 5g przed treningiem siłowym i 5g po?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
analiza skladu ciala jest bardzo nieobiektywna, zalezy od tego co masz akurat w zoladku

o tym czy moglabys dac z siebie wiecej powinnas wiedziec ty , nikt nie jest w stanie wywrozyc czy walczylas z ciezarami czy nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
co myślimy o twoim treningu pleców: myślę, że twój komentarz:

"mogłabym kręcić te cardio nawet do godziny, tyle miałam energii ale siłownię już zamykali "

mówi sam za siebie.... to nie był trening siłowy w takim razie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
i interwaly 20 minut i ze moglabys je robic jeszcze dlugo to tez nie byly interwaly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 390
Ok w przyszłym tygodniu są zmiany. To jak z tymi interwałami? tętno wahało się między 140-170. Wybaczcie za moją niewiedzę, ale postaram się to nadrobić...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdrowa redukcja

Następny temat

proszę o pomoc FBW

WHEY premium