SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CopekJ - Masa, masa, masa 2011

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5414

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Ale przecież nie przybędzie Ci 2kg masy w ciągu paru dni. Dołóż jeszcze kcal z tłuszczy lub białka i będzie dobrze, chociaż jak jesteś ekto to węgla też możesz dokładać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Słuchaj z masą to jest tak że nie możesz spodziewać się kilku gram w parę dni jeśli chodzi o mięsień , możesz spodziewać się co najwyżej kilku gram tłuszczu w przeciągu tego okresu.Musisz być cierpliwy twoja dieta jest bez zastrzeżeń a 2g białka na kilogram mc wystarczy.I pamiętaj że wyznacznikiem są obwody i lustro , nie waga.Waga może być trafna , ja sam czasami wchodząc na wagę widzę że jest paręset gram mniej ale się tym wcale nie przejmuje bo za to są odpowiedzialne czynniki w naszym organizmie ;) Czasami rano się budząc jesteśmy cięższy czasami lżejsi.Zależy od nawodnienia itp ;)

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2523
Okej, chociaż to mnie podtrzymuje na duchu..

Zmieniony przez - CopekJ w dniu 2011-01-06 12:22:44

Płacz na treningu, abyś śmiał się podczas walki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Owsiane z rodzynkami na mleku na śniadanie byś wtrząchnął + białko w prochu i będzie szła masa Ja widzę, że coraz lepiej wyglądam, a masa albo większa albo stoi w miejscu Zrobiłem z tatą fajną skakankę to zacząłem jeszcze teraz skakać, fajnie wymęcza po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2523
Jem owsiane 100g + 300ml mleka + 2 jajka i 30g orzechów, więc białko tutaj nie potrzebne. Białka używam wtedy, kiedy nie mam w lodówce jaj.

Zmieniony przez - CopekJ w dniu 2011-01-06 14:45:09

Płacz na treningu, abyś śmiał się podczas walki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
No i spoko.

Z czasem przybędzie Ci masy.

Zmieniony przez - kotlet95 w dniu 2011-01-06 14:59:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
jak masa nie będzie szła to możesz lekko podwyższyć tłuszcze do 1,2g/kg mc.Obserwuj z dnia na dzień.

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2523
Tutaj dla ciekawych zamieszczam link ze zdjęciami młodzików w mojej kategorii, którzy byli teraz w październiku i występowali.
http://musculardevelopment.pl/galeria-zdjec/galeria-2010/mp2010zabrze/galeria,22,finaly-mlodzicy.html

Pozdrawiam

Płacz na treningu, abyś śmiał się podczas walki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Przecież to sama skóra i kości. Aż żal patrzeć na tych chłopaków. Wyglądają jakby mieli niedowagę. Steki niech zaczną jeść to będą rosnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10610
w tym wieku niema się czego spodziewać;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na sile!! Czy mozna tak zrobic??

Następny temat

SIŁA - POWERLIFTING wg Żubra - Daniel Grabowski TREC TEAM

WHEY premium