SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Controlled labs-White Flood

temat działu:

Controlled Labs

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100757

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54
nie no co ty , chodzilo o to ze jako caly cykl stosuje te suple...

przed snem tylko bialko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3805
Wlasnie dzis dostalem WF, wiec zobaczymy , bo mi osobiscie No Explode niezly "bajzel" w glowie robil :D napewno wypowiem sie za 2 tyg. :D

"...Po Co RoBiĆ SoBiE WrOgÓw , JeŻeLi MoGĘ SiĘ Od NiCh CzEgOś NaUcZyĆ..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 67445
Ktoś kto napisał ,że smak "ohyda" nie miał w ustach chyba chemicznego Shocka albo Horse Powera...to jest sieka dopiero :D

A porcja WF i pół litra wody-miodzio !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54
A porcja WF i pół litra wody-miodzio !

po czymś takim wyrzygałbym pewnie obiad sprzed tygodnia


rozrabiam dosłownie w 70ml i popijam obficie wodą, bo inaczej nie da rady tego wypić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 571
dopiero trzy treningi z pomocą White Flooda, a juz jestem wielkim fanem tego produktu.
Pierwszy trening to było cos niesamowitego, najpierw lekkie mrowienie na twarzy, a potem poczucie koniecznosci cwiczenia:). Następne porcje juz mrowienia nie wywoływały, a więc zbierając do kupy:
**KONCENTRANCJA na treningu - ogromny plus
**ochota na trening,chęć do ćwiczeń, pobudzenie - kolejny plus
**SIŁA I WYTRZYMAŁOŚĆ na treningu - plus . Placebo, albo dobry trening ostatnio pewnie, ale robiąc sobie maxa na klate po WF'ie poprawilem wynik o 7 kg .
**REGENERACJA - troszke da się odczuc poprawę.
** POMPY nadmiernej nie ma
** SMAK - ujdzie
Napiszę jeszcze za jakies 2 miesiace po głebszym kontakcie z produktem. narazie jeszcze pomocny przy treningu na mase zobaczymy jak bedzie na redukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54
jade na tym juz prawie 4 tydzien, jak do tej pory lekko przyszło 2,5 cm w łapie...

oczywiscie dietka dosyć przestrzegana jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 132 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5535
Kupiłem nowego Flooda i jeszcze go nie otwierałem ale jak potrząsam nim z całej siły to czuć że cały w środku jest zbrylony. Zero sypkości. Oddawać go z powrotem czy otwierać i jeść? Będzie dobry? Nie jest po terminie.

You cannot replace a legend, you have to create your own...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 571
to są tylko takie torebeczki wchłaniające wilgoć moim zdaniem tylko. Mam takie u sibie w WF'ie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1408
ja teraz biore juz 3 dzien i dobrze idzie a co do z brylenia mam puszke 580g i jak otworzylem byla cala zbrylona i nic nie bylo to musialem sie pomeczyc i rozkruszyc i zadnych torebeczek nie bylo to wzucilem paczke ryzu i tam jakos pomaga i pompa jest ok i biore razem ze stormem i jest dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 381 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11765
wziąłem dziś pierwszą porcje ale mrowienie na twarzy ostre tak mnie twarz cała swędziała że cięzko było ćwiczyć mam pytanie ile bierzecie 2 miarki, miarka ma 7gram??
mam puche 535gr to nowa czy stara formuła?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Controlled labs-Sesa Glow

Następny temat

Controlled labs-Yellow nEuphoria

WHEY premium