SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Controlled labs-White Flood

temat działu:

Controlled Labs

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100760

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6897
Witam, wcześniej szamałem AAKG olimpu i po 6 tabsach nie było takiej pompy jak po miarce WF (na pierwszy raz). Smak dziwnie znajomy jak jakieś gripexy ferwexy. Lekko szarpie po bebechach ale do kibla nie goni. Zobaczymy jak będzie po kolejnych porcjach z tolerancją na działanie. To oczywiście subiektywne odczucia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2006
super power polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 539
jestem 3 tydzień na WF+PW i musze przyznać że ładniej wchodzi niż kretka! pompa niezła. biore 20 min przed treningiem i juz dojeżdżając do siłowni mam ochotę wysiadać z auta i zapierdzielać pieszo. mega ochota do ćwiczenia i już na siłowni duży przypływ sił. dużo można też na regeneracji zyskać.
smak w sumie mało istotny ale napiszę :D na początku niezły ale później z czasem sie robi mega dupny. ciężko to dopijać do końca i smak zostaje w buzi do wieczora. z rozpuszczaniem nie mam problemów. w 400 ml dobrze się miesza. na początku zostaje biały osad ale szybko znika.
kilka osób pisało że jakieś mrowienie czuli ale ja nic takiego nie zauważyłem, nie wiem od czego to zależy. biorę 12.3 grama obydwóch bo mam w jakiś promocyjnych paczkach przy masie 68 kg
jeszcze nie próbowałem samego white flooda wiec opisuję połączenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1494
Niech ktoś mnie oświeci bo w opisie WF czytam, że optymalizuje wykorzystanie Kreatyny natomiast w składzie zawiera kofeinę która podobno jest czynnikiem hamującym działanie kreatyny... Więc jak to jest?

Better to live in sin than nothing else to choose...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
negatywny wpływ kofeiny na poziom i wchłanialność kreatyny to mit,kiedys tak uważano,nie masz się czego obawiać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 183
Witam. Biorę WF dwa tygodnie i jak narazie nie czuje zeby na mnie jakos dzialal. biore 2 miarki(12g) przed treningiem, pompy wiekszej nie mam a motywacja i checi do cwiczen takie same jak przed braniem tego supla (czyli bardzo duza :p ) smak jak dla mnie nie zbyt dobry ale da sie wypic, rozpuszczam w 200 ml wody i od razu popijam jeszcze woda. Rewolucji zoladkowych raczej nie mialem ( raz tylko mnie pogonilo jak wzialem WF niedlugo po jedzeniu). mrowienia nie mam zadnego choc znajomego chocby po malej dawce od razu atakuje mrowienie (glownie twarzy). widocznie na rozne organizmy roznie dziala. Ktos wczesniej napisal ze na niego zaczal dzialac po pewnym czasie wiec poczemam zobacze i napisze czy cos sie zmienilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1085
Biorę zawsze po cyklach kreatynowych ,podwójne dawki przed treningiem ,świetna pąpa,nie wiem jak z rozpuszczalnością bo ładuję odrazu do ust i popijam

Ciężar jest bogiem,trening nałogiem,życie zabawą siła PODSTAWĄ!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1824
Smak super. Mega motywacja do treningu - nawet gdy czasem zdarzają się dni, że w myślach sobie mówimy "nie chce mi się" np. będąc zmęczonym robotą - wystarczy wypić WF i można spokojnie jechać na trening:) Po nim piję sobie FA Xtreme 3R, co też mogę polecić. Jest to dobry zestaw między cyklami kreatynowymi - może WF trochę słabiej działa (nie ma takiej pompy jak na kreatynie) ale po nim jest o wiele lepsze samopoczucie. Dobrze też dobrać ilość proszku indywidualnie do potrzeb organizmu i danego dnia - jak za dużo się nasypie, a trening jest w godzinach wieczornych, mogą wystąpić problemy z zaśnięciem ;) Zdecydowanie polecam suplement.

mhm...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 277 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2090
Przymierzam się do cyklu na WF.
Testowałem wcześniej sporo supli np. mesomorph, nox pump, horse power, no-xplode itp.
Piszę o tym nie bez znaczenia ponieważ chciałbym was zapytać jak to dawkować. W teorii 1 porcja = 1 miarka.
A jak jest w praktyce ? Te 6,2 grama mnie w ogóle klepnie ? Ważę lekko ponad 100kg.
Zastanawiam się aby zrobić tak: 1 porcja = 2 miarki i na 7 tygodni (3x w tyg. trening) by wystarczyło. Tylko czy organizm się zbyt szybko nie przyzwyczai ? może po tygodniu te dwie miarki będzie za mało ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 333 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15241
Jeśli wymienione przez Ciebie suple brałeś jakiś czas temu (myśle, że 3 miechy na oczyszczenie receptorów wystarczy) to 1 miarka na początek da radę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Controlled labs-Sesa Glow

Następny temat

Controlled labs-Yellow nEuphoria

WHEY premium