SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Controlled labs-White Flood

temat działu:

Controlled Labs

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100758

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
ja mam smak elektryczna cytryna i jest ok
chyba niedobrych rzeczy nie piliscie, jesli chodzi o stacki to jeden z lepszych smakow
ja daje 3 miarki do ok 250ml wody i jest ok
dzialanie wlasnie takie jak od stacka sie powinno oczekiwac, nie wali po czaszce, pobudza w tym sensie ze chce sie zrobic trening, poprawia ukrwienie miesni, jak dla mnie elegancki stack
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2189 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19606
nie jest smak tragiczny, da się wypić ale napewno nie należy to do przyjemności, GM to samo a niektórym smakuje

nie p******- ZARZUCAJ!!!!
Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA MOJE BŁEDY WYNIKAJĄCE Z BRAKU SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO W DOMU
SPAM http://www.sfd.pl/-t458742.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
smak beznadziejny imo.

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8115
Smak jest sredni...ale da sie wypic generalnie (sa duuuzo gorsze ), najwazniejsza jest skutecznosc - a ta w przypadku WF jest na przyzwoitym poziomie.
POzdr
...
Napisał(a)
Usunięty przez w0jt za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
takie teksty to mamusi rzucaj pajacu.

Business as usual

...
Napisał(a)
Usunięty przez w0jt za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 158
pobudzenie jakieś tam powiedzmy, że jest aczkolwiek opinie wielu są chyba lekko przesadzone.. ale w sumie na każdego inaczej działa więc zależy od organizmu.
jak dla mnie średniawy produkt i 2gi raz go nie kupie.

wiadomo że smak jest mniej ważny niż rezultat ale szczerze mówiąc jak pomyślałem że musze to wypić to odechciewało mi się iść na siłownie :/ ..jeden z gorszych supli jeśli chodzi o smak!

pompa śrenia, pobudzenie ujdzie..

wypróbować zawsze można...ale nie liczcie na fajerwerki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 560 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9263
kupilem i nie zaluje;] wrecz zachecam do zakupu;] klepie niemilosiernie!! latam jak na piksie;/ smak electic lemon masakra;/ jak wypije to caly dzien czuje posmak w buzi;] pompa na 6 ,pobudzenie na 6, smak na 2. wymiotowac sie chce jak sie pije. ale jak mysle co sie bedzie dzialo jak wezme to smak juz jest niewazny. wiadomo na kazdego dziala inaczej. polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja dopiero co zaczołem go brać. Fajnie sie ćwiczy ale niestety zarówno mi jak i kumplowi szkodzi. Po treningu odrazu goni nas na kibel hehe i to dosłownie co 15 min. Nie wiem czym jest to spowodowane. Miał ktoś z Was coś takiego??
Może powinnismy zmniejszyc o połowe dawke??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Controlled labs-Sesa Glow

Następny temat

Controlled labs-Yellow nEuphoria

WHEY premium