SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Concordia na redukcji!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Dosyc duzy wyrzut insuliny po czyms takim w dodatku chroniony bardzo mala iloscia tluszczu. Takie dawki wegli najlepiej potreningowo. Najwiekszy z nich pozytek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1544
Okej, na przyszłość zapamiętam a póki co... Podzieliłam to na 2 porcje. Jedną zjadłam przed chwilą. Jedną zjem po 15. Może to trochę mniejsze zło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Jak juz jesz takie porcje prostych wegli to daj wiecej tluszczu to spowolni troche szybkowchlaniajacy sie bialy ryz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1544
Hej!
rety, dopiero wstałam...
Mega ciężki weekend, tanecznie, pokazy a później imprezowanie, wróciłam o 4 do domu, nie wiem po czym boli mnie tak ciało- po tańcowaniu 2 nocy pod rząd, czy po wczorajszej siłce!

Porobiłam wczoraj foty, w różnym świetle, wrzucam, a jak coś zjem to wpisze cm(niestety rosną), michę wczorajszą, trening i w ogóle.
Mam trochę zagwostkę, czy już ruszac michę, bo... ciało się zmienia na lepsze, widze to na fotach. A cm rosną. Nie wiem, idę we wtorek do dietetyka, zobaczę czy fat spadł.









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3267 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134398
A dużo Ci tych centymetrów przybyło? To może być po prostu tzw. pompa.

I zdajesz sobie sprawę, że Tanita jest mało wiarygodną metodą pomiaru tkanki tłuszczowej?
http://potreningu.pl/articles/4189/czy-ta-waga-moze-klamac-profesjonalna-analiza-skladu-ciala 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Olej tę tanitę, mierz fałdy sama - a będziesz miała dokładny obraz tego co się dzieje z Twoim ciałem. Wzrost obwodów wcale nie oznacza, że pogarsza się struktura ciała. Obwody mięśni mogą rosnąć, możesz podłapać wody po dużym wysiłku lub takich maratonach jak opisywałaś. Także tylko spokój i żadnych radykalnych decyzji.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1544
hej!
rety, nie mam na nic czasu.. a jeszcze wczoraj przy burpees naciągnęłam pachwinę, boli jak diabli :(

To tak- w obwodach nie przybyło dużo- po 1cm w udach i w sumie to chyba tyle, reszta bez zmian.

A jeśli chodzi o Tanitę, przyznam, że ten pomiar jest przy okazji- nie mam wagi w domu, przynajmniej sprawnej, a chciałabym skontrolowac mniej więcej masę ciała, po znajomości za ważenie razem z pomiarem płace 5zł :)
Musze jakoś ogarnąć ten kaliper. Leży na parapecie i dzielnie czeka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
zazwyczaj przy fałdomierzach są instrukcje jak mierzyć - a jak nie ma to w necie znajdziesz. To na serio niezbyt trudne, a jest o wiele bardziej obiektywne.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1544
Niestety tak w częściach, bo chaos jest, jestem sama w robocie, dzieje się

Trening 05.09.2015r.

(to, co na czerwono- wchodziło gorzej, to co na zielono- lepiej)

SS
pompki damskie 4x12
uginanie na biceps (2x4kg) 4x12


sumo squat 14kg- 4x20


SS
wiosłowanie sztangą w opadzie 4x12(15kg)
prostowanie przedramion na ystemach podwieszanych(czy jakoś tak), zamiast uginania za głową- 4x12

30 sek swing 10kg
30 sek burpees
30sek sit-ups
30sek plank

x4

20min rower


Micha wczorajsza, tj. 07.09.2015r.







Zmieniony przez - concordia w dniu 2015-09-08 08:24:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
te banany to "przed" i "po" treningu?

Przed treningiem zjedz coś bardziej konkretnego i węglowodany złożone zamiast banana. Najlepiej po prostu pełnowartościowy posiłek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie a tłuszcz wisceralny

Następny temat

Dyktatura zakłada dziennik-chce zacząć jeszcze raz. I w końcu schudnąć.

WHEY premium