SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cola + dieta w pracy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4063

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Heheh mam robote w Mak Donaldzie, od roku nawet ponad nei pije nic gazowanego a tutaj daja kole za darmo a zeby wypic wode musze isc do szatni a to nei zawsze mozna, jak wiadomo jest lato i goraco. Dlaczego nie wpada pic gazowanej coli?? Bo powaznie sie zastanawiam czy by tego nie pic:/


No i druga sprawa, mam ruchome godziny pracy, mialem piekna diete ale teraz np jak ide na 16 to trening mi przypada w okolicach obiadu lub nawet przed obiadem i wtedy po treningu mam obiad a nie to co mialem miec, za to jak ide do roboty na 8 do 16 to obiad musze jesc az o 16, moze jakis gainerek czy cos by sie nadal zebym tam nosil zamiast posilku?? Nie mam pojecia jak teraz mam ta diete robic

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 606 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9425
cola podbno scina bialko wiec raczj nie pij. gainerek do pracy-dobry pomysł, no i jakies ryz do pojemnika jescze wez bo w robocie musisz 2 posiłki zjesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
8h pracy w tym jedna pol godzinna przerwa wiec 2 posilki odpadaja dlatego msle o tym gainerze

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 606 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9425
niech je po kryjomu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1539 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54239
batoniki dla sportowców będą jak najbardziej na miejscu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
ale po 5zl kazdy a to jest poltora godziny roboty zeby na to zarobic

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4998
Ja jak sie szykowalem do zawodow piłem 2,5l coli light dziennie,ale wtedy człowiek rzuca sie na wszystko co przypomina słodycz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 611 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5203
Proponuje w czasie przerwy zjeść coś porządnego(zabieraj cos ze sobą kanpki z szynką+wrzywko+youghurt).Ja tak zawsze biore ,byle gdzie jade to zabieram ze sobą jedzienie.Kumple już nawet nie zwracają uwagi.Nie wierze ,że w miedzyczasie nie mozesz jeszcze czegos jeść,jak nie to kupuj gainerka.pozdr.
PS.a co do Coli to ja słyszałem ,że colą można czyścić zardzeiwałe zbiorniki .Nie polecam.

Zmieniony przez - zonker21 w dniu 2005-06-14 11:06:47

Wakacyjna regeneracja %%%%......wrzesień coraz bliżej,czas zacząć sezon!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Tez to slyszalem co do coli

btw jedzenie jakies bede zabieral ale mam diete ustalona i teraz mi sie calosc zpesuje bo sa ruchome godziny pracy:/ i dni tez wiec nie wiem jak to bedzie, moze sie uda ze na przerwie jakies kanapki a pozniej na chwilke szybko gainerka wypije jakos niby powiem ze ide do kibla ktory jest w szatni a w szatni moze czekac gainer

Albo uloze jedna diete na prace od rana a drugo na wieczor i bede na zmiane jechal

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
co do koli to te właściwości odrdzewiające ma kwas weglowy który łatwo reaguje
a cola , odwadnia i utrudnia wchłanianie oraz masa konserwantów
w domu jako posiłek możesz jakiś koktajl i niby do kibla idziesz i go wypijasz

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2182
wiec cola light jest odpowiednia... mozesz pic cole zwykla ale ja wygazuj ale to juz taki badziew ale ujdzie...
co do posiłków to wiesz
ugotuj 2 torby ryżu jena z piersia druga z jakims musem z owoców i styka

[]----[]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAk PRZYTYĆ? i NABRAĆ MASY?POMOCY:))

Następny temat

eh :< pomocy

WHEY premium