SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta w pracy, pomocy...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1481

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 58 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 749
witam, mam taki maly problem, od pewnego czasu stosuje dietke redukcyjna, i wszystko bylo fajnie dopoki nie zaczalem pracy. Otoz moje zmartwienie polega na tym ze pierwsze 3 posilki musze zjesc w pracy...oczywiscie wiem ze najlepiej byloby nosic szame w pojemnikach i takowe juz zakupilem...prosze o jakies wskazowki jakie potrawy moglbym ladowac do moich pojemnikow, zeby wiadomo nie popsuły sie nie stracily swiezosci itp. z gory dziekuje :) i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A czemu potrzebujesz do tego wskazówek? Ja noszę normalnie kaszę, warzywa, wołowinę. Zabieram do jednego dużego pojemnika i robię z tego 2 porcje. I wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 58 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 749
no tak...ale czy nie jest potrzebne jakies zroznicowanie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 58 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 749
a i przepraszam ze sie tak glupio dopytuje :) ale naprawde w tym temacie moja wiedza jest dosyc mala ;) i kazda wskazowka sie przyda :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie, no nie wierzę, że takie pytanie zadajesz
A w czym problem? Zamieniasz kaszę na brązowy ryż, marchewkę na kalafior a wołowinę na kuraka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 58 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 749
a no faktycznie :) dosyc oczywiste :) ale chodzilo mi o zroznicowanie typu twarog, jaja itp. bo do warzyw wiadomo jeszcze tunczyka z wody, ew. jakiegos lososia...no ale twarog do warzyw :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na górze działu masz zbiór linków działu odchudzanie. Poczytaj zanim zadasz takie pytanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Jak zjesz dwa takie same posiłki w ciągu całego dnia,to się nic nie stanie Następnego dnia po prostu bierzesz co innego i już masz urozmaicone.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na pulpit

Następny temat

POMOCY W DIECIE!!!!!!

WHEY premium