SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co trenowac by nie obrywac na treningu ?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96
OK, to było pytanie orientacyjne... poprostu nie chcem miec full siniaków po treniningu, i problmeów ze sobą :P dziewczyna wszystkie nie wyleczy ;) myśle nad ju-jitsu... choc male mam pojęcie o tym wszystkiem, szukam czegoś co mi pomoże w obronie na aulicy, więc walka w parterze plus mordobicie :) to co radzicie..ju-jitsu ? widziałem pare filmików i naprawde niezłe są chwyty, jeden ruch i przeciwnik leży :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 180 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1231
Pamietaj ze zycie to nie filmik i na ulicy nie wszystko wychodzi jak na filmiku tudziez na treningu....Ale trenuj. Nie znam sie na JJ ale mysle ze to dobre rozwiazanie.

Kto nie próbuje, nie wygraywa....

"...Czasem zeby pójść do przodu trzeba zrobic krok do tyłu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 424 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3657
na ulice odradzam parter ,najlepsze rozwiazanie to taj boks brutalny ale skuteczny a jesli chcesz byc wszechstronyy na inne style walki to zapasy ,jiu jitsu,taj boks i boks wybor nalezy do ciebie czy chesz obronic saie na ulicy czy byc najleszy w konfrontacji z wszystkimi stylami:)

Oczekiwanie na śmierć jest gorsze od niej samej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1020 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21579
hmmm, wfilmiki pod tytułem 1 ruch i przeciwnik leży raczej bym nie wierzył. Ten człowiek to zazwyczaj uczeń kolesia pokazującego technikę i wie że zostanie wyrzucony z treningów jak nie upadnie, a za efektowny upadek może dostanie zniżkę w klubie
Jak nie chcesz zbierać ciosów na buźkę, a być w miarę dobrze przygotowany do starcia polecam zapasy, sambo, bjj, judo.

skumulowałem w sobie całą energię i zaj***** mu z całej siły

bramkarz jednej z łódzkich dyskotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Nie martw Ty się o "ulicę"-szansa, że będziesz musiał się z kimś prać jest, jesli nie będziesz szukał guza, niewielka. Jeśli już ktoś Cię będzie chciał uderzyć-będzie to prawdopodobnie jakiś pijaczyna w stanie delirium-a na takiego wystarczy raczej dowolny styl (a nawet i bez znajomości sztuk walki dasz radę takiego zgasić).

Jeśli jednak koniecznie chcesz skuteczności, a nie chcesz by Twoja facjata wyglądała tak: to idź na trening czegoś, gdzie się nie bije-tylko rzuca(z najpopularniejszych: Judo, Brazylijskie Ju Jutsu, Luta Livre, Sambo, zapasy).

Niestety-zanim nauczysz się dobrze upadać po rzutach-nie raz i nie dwa potłuczesz się tak, że nazajutrz ledwie będziesz mógł podnieść się z łóżka. Coś za coś...

Sztuki walki to nie kurs tańca-nawet najbardziej miękkie style oznaczają ból, "zakwasy" i siniaki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2294
na mma albo vale tudo sie zapisz jak masz coś takiego w mieście.wg mnie to byłaby najlepsza opscja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 548 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7809
rzeczywiście dzyndzel na mma nie dostanie po głowie
Najwyżej z kolana w parterze

http://www.sfd.pl/temat287876/ No Limits Toruń
MMA/Vale tudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Ale z tego dzyndzla fachowiec...nic, tylko ręce załamać. Na Aikido można plombę w dziób wyłapac, jak człowiek nie uważa, a co dopiero na MMA...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1020 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21579
offtop:
"Sztuki walki to nie kurs tańca-nawet najbardziej miękkie style oznaczają ból, "zakwasy" i siniaki." by Cavior
Podejrzewam że po kursie tańca również można dostać zakwasów.

skumulowałem w sobie całą energię i zaj***** mu z całej siły

bramkarz jednej z łódzkich dyskotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Albo w pysk od partnerki którą "przez przypadek" złapiesz za tyłek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czolowy kulturysta w mma

Następny temat

Kolejny wywiad z Wandem (Eng)

WHEY premium